WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

za 11:15 - race 10 - Sporthallen Zuid - HVA, HVB, HVC, HVD, HVE, HVH, HVI, DVB, DVE, LHVA, LHVC, LHVF, LDVF, LDVG, LHVD 2000 meter

pos.codeploeg
slag
veld500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.GYAGeert HemmingaHVA01:32,5(1)03:06,0(1)04:39,1(1)06:09,8(1)
Gyas 01:32,501:33,501:33,101:30,831.5 spm
2.PHOErwin HuzenHVA01:33,8(2)03:10,0(3)04:45,2(2)06:16,2(2)+6,4
Phocas 01:33,801:36,201:35,201:30,934.2 spm
3.HOOBastiaan ColletteHVA01:34,6(3)03:09,8(2)04:45,2(2)06:16,7(3)+6,9
Hoop 2 01:34,601:35,201:35,401:31,432.5 spm
4.HOOFrank VerschoorHVA01:37,4(5)03:15,4(4)04:53,8(4)06:30,7(4)+20,9
Hoop 1 01:37,401:38,001:38,401:36,932.5 spm
5.HEMEsmoreit van VeldeHVC01:40,1(6)03:20,0(6)04:59,1(6)06:35,1(5)+25,3
Hemus 01:40,101:39,901:39,101:36,034.0 spm
6.PAMPatrick MinderhoudHVB01:36,3(4)03:16,9(5)04:58,2(5)06:36,3(6)+26,5
Pampus 01:36,301:40,601:41,301:38,127.7 spm
7.GYASybren VisserLHVA01:40,7(7)03:22,1(7)05:03,9(7)06:44,3(7)+34,5
Gyas 01:40,701:41,401:41,801:40,433.0 spm
8.SPAArold de VriesHVE01:42,6(9)03:24,7(8)05:06,3(8)06:47,8(8)+38,0
Spaarne 01:42,601:42,101:41,601:41,529.5 spm
9.ASOJarno HagelenLHVA01:41,5(8)03:25,1(9)05:08,7(9)06:49,2(9)+39,4
Asopos 01:41,501:43,601:43,601:40,432.7 spm
10.Jeroen OttoLHVD01:43,3(10)03:26,9(10)05:09,8(10)06:51,9(10)+42,1
 01:43,301:43,501:42,801:42,330.0 spm
11.BEAMartin LuirinkLHVF01:45,9(11)03:30,7(11)05:18,8(11)07:03,3(11)+53,5
Beatrix 2 01:45,901:44,801:48,101:44,529.2 spm
12.JASAlexander de VriesLHVC01:46,5(12)03:35,4(13)05:25,1(15)07:07,4(12)+57,6
Jason 01:46,501:48,901:49,701:42,233.7 spm
13.BEAJan PortegijsLHVF01:48,4(15)03:36,0(14)05:23,5(13)07:09,9(13)+1:00,1
Beatrix 3 01:48,401:47,601:47,501:46,436.2 spm
14.IJSReinier de WitHVC01:48,6(16)03:36,9(15)05:24,9(14)07:12,4(14)+1:02,6
IJssel 01:48,601:48,301:48,001:47,531.5 spm
15.BEAVianney KoelmanLHVF01:47,2(13)03:35,1(12)05:23,3(12)07:14,9(15)+1:05,1
Beatrix 1 01:47,201:47,901:48,201:51,627.8 spm
16.Erik PietersHVB01:49,8(18)03:40,5(18)05:32,2(18)07:18,4(16)+1:08,6
 01:49,801:50,701:51,701:46,232.7 spm
17.PONThijmen BeekhuizenHVB01:47,6(14)03:37,3(16)05:27,6(16)07:18,5(17)+1:08,7
Pontos 01:47,601:49,701:50,301:50,930.7 spm
18.WEEErwin FokkingaHVA01:49,3(17)03:38,5(17)05:28,3(17)07:19,4(18)+1:09,6
Weesp 01:49,301:49,201:49,801:51,128.8 spm
19.AMYGert-Jan MaarleveldHVI01:50,4(19)03:44,4(19)05:38,4(19)07:30,8(19)+1:21,0
Amycus 01:50,401:54,001:54,001:52,429.2 spm
20.BEARobin SterkHVH01:55,3(20)03:56,9(20)05:57,9(20)07:51,4(20)+1:41,6
Beatrix 01:55,302:01,602:01,001:53,427.7 spm
21.BEALieke DroogDVB01:59,8(22)04:01,2(21)06:03,9(22)07:59,9(21)+1:50,1
Beatrix 01:59,802:01,402:02,701:56,031.5 spm
22.RICPaulien ZeinstraLDVF01:59,8(22)04:01,5(22)06:03,1(21)08:03,7(22)+1:53,9
RIC 01:59,802:01,702:01,602:00,734.0 spm
23.RICEdith KootDVE01:59,6(21)04:01,7(23)06:04,0(23)08:06,8(23)+1:57,0
RIC 01:59,602:02,102:02,302:02,731.2 spm
24.VADAnne-Marie PatistLDVG02:06,6(24)04:16,9(24)06:27,3(24)08:37,1(24)+2:27,3
Vada 02:06,602:10,302:10,402:09,833.0 spm
25.GYAAnnemiek OldenburgDVE02:11,8(25)04:28,7(25)06:48,7(25)09:04,2(25)+2:54,4
Gyas 02:11,802:16,902:20,002:15,630.5 spm
VIKWouter DekkerHVD   niet gestart
Viking 
RICArnt MeinHVE   niet gestart
RIC