WEGING LDEJ4
De volgende deelnemers moeten zich melden om te wegen:
Sonne Straal (TRI), Noor van Essen (NJO), Djura Sjoerds (LAG), Rosan van Koppen (ASO), Olivie van der Linder (PEL), Marieke Sandersen (SKA), Mathilde Verster (SKO), Lotte-Anna Scheelen (GYA), Zoe Kirschfink (ASO), Silke Jansen (OKE), Kathelijn Wessels (PRO), Marijn Gudde (NER), Isabelle van der Meij (SAU), Lucca Geurts (VID), Kaluna Sas (PHO), Hedri Beeksma (PHO)
WEGING LHEj 8
De volgende deelnemers moeten zich melden bij de weging:

Bram van der Heijden (THE), Jorre Wagemakers (VID), Stan van der Enden (GYA), Thomas van Santen (SAU), Casper Warnik (SKO), Lars den Haan (PHO)
WEGING LHEJ8 HEAT 2
De volgende deelnemers moeten zich melden voor de weging:
Koen Bosman (NJO), Koen Heijmans (LAG), Sam van Beusekom (NER), Bart van der Heyden (SKA), Jesse Jonkers (TRI), Willem van den Brink (PRO)

[012] M16 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.SPAAmély Carrière01:52,2(1)03:45,5(1)05:39,3(1)07:31,4(1)
Spaarne 5 01:52,201:53,301:53,801:52,132.7 spm
2.LEYQuirine Goddijn01:53,6(3)03:48,8(3)05:44,1(2)07:39,2(2)+7,8
Leythe 2 01:53,601:55,201:55,301:55,134.2 spm
3.SPALuna Kuiper01:52,7(2)03:48,0(2)05:45,0(3)07:40,3(3)+8,9
Spaarne 6 01:52,701:55,301:57,001:55,231.3 spm
4.GOUBente van der Westen01:57,0(4)03:56,1(4)05:54,8(4)07:49,8(4)+18,4
Gouda 01:57,001:59,101:58,701:54,931.5 spm
5.HEMEva Paulissen01:59,4(11)04:02,3(10)06:02,1(8)08:00,3(5)+28,9
Hemus 2 01:59,402:02,901:59,801:58,233.5 spm
6.NAUSacha Brous01:58,9(8)04:01,1(8)06:02,9(10)08:01,1(6)+29,7
Nautilus 1 01:58,902:02,202:01,801:58,234.0 spm
7.HEMLoïs Lijffijt01:59,1(10)04:01,1(8)06:02,8(9)08:02,7(7)+31,3
Hemus 1 01:59,102:02,002:01,701:59,832.5 spm
8.NAAEmma Serry01:57,0(4)03:57,2(5)06:01,5(6)08:03,4(8)+32,0
Naarden 2 01:57,002:00,202:04,302:02,033.2 spm
9.NAAMartijntje Gribnau01:59,0(9)04:00,9(7)06:01,9(7)08:04,2(9)+32,8
Naarden 3 01:59,002:01,902:01,002:02,334.5 spm
10.HOODoortje de Groot01:57,6(6)03:58,4(6)06:01,2(5)08:05,5(10)+34,1
Hoop 2 01:57,602:00,802:02,802:04,331.0 spm
11.SPAFloor van de Lande01:58,5(7)04:03,5(11)06:09,1(11)08:10,1(11)+38,7
Spaarne 1 01:58,502:05,002:05,602:01,029.5 spm
12.HOOJuliette Potjer02:02,5(15)04:05,5(13)06:09,3(12)08:11,3(12)+39,9
Hoop 1 02:02,502:03,002:03,802:02,033.7 spm
13.NAABente Schregardus02:02,4(14)04:07,0(15)06:11,6(13)08:12,8(13)+41,4
Naarden 4 02:02,402:04,602:04,602:01,232.2 spm
14.LEYJette Sannen02:01,3(13)04:06,3(14)06:12,3(14)08:14,3(14)+42,9
Leythe 1 02:01,302:05,002:06,002:01,930.7 spm
15.DDSIuno Dingeldein02:00,0(12)04:03,9(12)06:15,6(15)08:22,2(15)+50,8
DDS 02:00,002:03,902:11,702:06,629.5 spm
16.DAVJasmyn Kerstens02:04,3(17)04:11,8(16)06:21,1(16)08:30,0(16)+58,6
Daventria 02:04,302:07,502:09,302:08,928.7 spm
17.NAUEmma Dijkstra02:04,1(16)04:12,0(17)06:22,7(17)08:32,0(17)+1:00,6
Nautilus 2 02:04,102:07,902:10,602:09,329.0 spm
18.SPAFietje Heeroma02:07,7(21)04:18,5(20)06:31,7(19)08:41,3(18)+1:09,9
Spaarne 2 02:07,702:10,802:13,202:09,629.5 spm
19.MWCAna Romero02:06,5(20)04:15,7(18)06:29,8(18)08:43,5(19)+1:12,1
Maastrichtsche 02:06,502:09,102:14,102:13,632.0 spm
20.NAADieuwertje Rosendahl02:05,3(19)04:17,6(19)06:33,1(20)08:47,5(20)+1:16,1
Naarden 5 02:05,302:12,302:15,502:14,430.7 spm
21.NAAPuck Smoors02:05,2(18)04:18,6(21)06:37,0(21)08:54,7(21)+1:23,3
Naarden 6 02:05,202:13,402:18,402:17,628.5 spm