za 10:15 - race 7 - [013] HG 2000 meter

pos.codeploeg
slag
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.LAGLaga 801:32,5(1)03:09,8(1)04:46,9(1)06:21,9(1)
Dylan Besten 01:32,501:37,301:37,101:35,035.2 spm
2.TRITriton 401:36,5(7)03:12,8(4)04:49,2(3)06:23,0(2)+1,1
Luc Figge 01:36,501:36,301:36,401:33,934.2 spm
2.SKASkadi 101:35,9(3)03:13,5(7)04:50,9(6)06:23,0(2)+1,1
Thijs de Groot 01:35,901:37,601:37,401:32,232.5 spm
4.PROProteus 1101:36,2(5)03:12,6(3)04:47,9(2)06:23,1(4)+1,2
Matthijs Torsij 01:36,201:36,401:35,301:35,235.7 spm
5.PROProteus 901:36,7(11)03:13,9(8)04:51,4(7)06:25,3(5)+3,4
Joram Nottrot 01:36,701:37,201:37,501:33,935.0 spm
6.TRITriton 1101:36,0(4)03:12,4(2)04:49,2(3)06:26,5(6)+4,6
Seb Korver 01:36,001:36,401:36,801:37,435.3 spm
7.SKASkadi 301:35,8(2)03:13,0(5)04:50,7(5)06:27,3(7)+5,4
Sven Dogger 01:35,801:37,201:37,701:36,531.5 spm
8.SAUSaurus 401:36,9(14)03:14,2(10)04:51,4(7)06:27,9(8)+6,0
Coen Wielinga 01:36,901:37,301:37,201:36,532.5 spm
9.SKOSkøll 201:37,3(17)03:14,6(12)04:52,2(10)06:28,3(9)+6,4
David Bordewijk 01:37,301:37,301:37,601:36,236.5 spm
10.PROProteus 1001:36,8(12)03:14,5(11)04:51,7(9)06:28,5(10)+6,6
Kjell Albers 01:36,801:37,701:37,201:36,833.5 spm
11.PHOPhocas 301:36,5(7)03:13,9(8)04:53,1(12)06:29,9(11)+8,0
Arwin van Rossen 01:36,501:37,401:39,201:36,834.7 spm
12.SKOSkøll 1101:37,5(20)03:15,4(15)04:53,9(14)06:31,0(12)+9,1
Florian Korn 01:37,501:37,901:38,501:37,032.7 spm
13.PROProteus 1301:36,2(5)03:13,0(5)04:52,8(11)06:31,1(13)+9,2
Fedde van der Meer 01:36,201:36,801:39,801:38,333.8 spm
14.PHOPhocas 501:38,1(24)03:15,9(18)04:53,8(13)06:31,2(14)+9,3
Dennis Jongste 01:38,101:37,801:37,901:37,332.8 spm
15.LAGLaga 1301:37,5(20)03:15,6(16)04:53,9(14)06:31,8(15)+9,9
Laurens-jan Lagendijk 01:37,501:38,101:38,301:37,932.0 spm
16.PHOPhocas 401:37,0(16)03:14,6(12)04:54,3(16)06:32,2(16)+10,3
Wietze Mulder 01:37,001:37,601:39,701:37,931.2 spm
17.LAGLaga 401:37,4(19)03:15,9(18)04:54,8(18)06:32,9(17)+11,0
Paolo Pantano 01:37,401:38,501:38,901:38,236.0 spm
18.AMSAmstel01:38,9(28)03:17,3(24)04:56,5(21)06:33,9(18)+12,0
Arjan Hanse 01:38,901:38,401:39,201:37,432.0 spm
19.EUREuros 501:36,8(12)03:14,9(14)04:54,6(17)06:34,1(19)+12,2
jelle krol 01:36,801:38,101:39,701:39,631.5 spm
20.GYAGyas 401:38,9(28)03:17,9(26)04:57,2(23)06:34,3(20)+12,4
Wouter Slump 01:38,901:39,001:39,301:37,029.2 spm
21.ORCOrca 201:36,9(14)03:16,3(21)04:56,6(22)06:34,9(21)+13,0
Daniel Bakker 01:36,901:39,401:40,301:38,335.2 spm
22.THEThêta 401:36,6(9)03:15,6(16)04:55,7(19)06:35,0(22)+13,1
Malte Most 01:36,601:39,001:40,101:39,334.2 spm
23.LAGLaga 901:37,3(17)03:16,6(22)04:57,3(24)06:35,9(23)+14,0
Joost Doggenaar 01:37,301:39,301:40,701:38,629.7 spm
24.LAGLaga 1101:39,1(31)03:19,5(31)05:00,8(30)06:38,3(24)+16,4
Thomas Boer 01:39,101:40,401:41,301:37,431.5 spm
25.PROProteus 1201:37,5(20)03:16,2(20)04:56,4(20)06:38,4(25)+16,5
Gilles Deiters 01:37,501:38,701:40,201:42,034.2 spm
26.LAGLaga 1501:38,3(25)03:17,7(25)04:58,3(26)06:39,1(26)+17,2
Matthijs Bles 01:38,301:39,401:40,601:40,731.7 spm
27.NERNereus 201:38,7(26)03:19,3(29)04:59,5(28)06:41,0(27)+19,1
Watze Schoevers 01:38,701:40,601:40,201:41,634.3 spm
28.LAGLaga 1001:37,7(23)03:17,9(26)04:59,3(27)06:41,3(28)+19,4
Maurits Franken 01:37,701:40,201:41,401:42,031.7 spm
28.PROProteus 1401:40,4(35)03:21,7(32)05:02,8(33)06:41,3(28)+19,4
Chiel van Baardwijk 01:40,401:41,301:41,101:38,434.7 spm
30.TRITriton 101:39,0(30)03:19,0(28)04:59,9(29)06:41,4(30)+19,5
Junior van Ophuizen 01:39,001:40,001:40,901:41,434.2 spm
31.NERNereus 101:36,6(9)03:17,0(23)04:57,6(25)06:41,7(31)+19,8
Wolter van der Maten 01:36,601:40,401:40,601:44,130.2 spm
32.TRITriton 201:41,1(38)03:22,2(34)05:02,6(32)06:42,5(32)+20,6
Robert Laan 01:41,101:41,101:40,401:39,932.5 spm
33.PROProteus 1501:41,0(37)03:21,9(33)05:02,8(33)06:43,2(33)+21,3
Stein Glastra 01:41,001:40,901:40,901:40,537.2 spm
34.ORCOrca 101:38,8(27)03:19,4(30)05:01,3(31)06:44,9(34)+23,0
Jip Beijers 01:38,801:40,601:41,901:43,730.5 spm
35.THEThêta 701:39,4(32)03:22,3(35)05:05,7(35)06:47,1(35)+25,2
Ben Muntinga 01:39,401:42,901:43,401:41,434.8 spm
36.THEThêta 601:41,1(38)03:24,4(38)05:07,7(36)06:50,3(36)+28,4
Cas Dijkstra 01:41,101:43,301:43,301:42,635.7 spm
37.NERNereus 501:40,0(33)03:24,5(39)05:10,0(37)06:58,6(37)+36,7
Mannes Mokkestorm 01:40,001:44,501:45,501:48,534.5 spm
38.PROProteus 101:41,1(38)03:25,5(40)05:11,8(40)06:59,8(38)+37,9
Emre Karaosmanoglu 01:41,101:44,401:46,301:48,030.5 spm
39.LAGLaga 1601:42,6(41)03:26,8(41)05:13,0(41)07:01,2(39)+39,3
Leon Ursem 01:42,601:44,201:46,201:48,232.3 spm
40.LAGLaga 1401:44,1(45)03:31,8(45)05:17,8(45)07:01,6(40)+39,7
Phillip Goemans 01:44,101:47,701:46,001:43,832.0 spm
41.ASOAsopos 201:40,1(34)03:24,2(37)05:10,8(39)07:02,1(41)+40,2
Stijn Kuiper 01:40,101:44,101:46,601:51,333.0 spm
42.PROProteus 201:43,7(44)03:27,9(42)05:14,4(42)07:02,8(42)+40,9
Lucas Laszlo 01:43,701:44,201:46,501:48,334.7 spm
43.NERNereus 401:40,9(36)03:23,7(36)05:10,0(37)07:03,4(43)+41,5
Reinier van Elderen 01:40,901:42,801:46,301:53,431.2 spm
44.NERNereus 601:43,5(43)03:28,5(43)05:14,8(43)07:03,9(44)+42,0
Rens van Wijk 01:43,501:45,001:46,301:49,230.5 spm
45.NERNereus 801:43,4(42)03:28,8(44)05:15,5(44)07:04,5(45)+42,6
Hidde Drenth 01:43,401:45,401:46,701:48,931.5 spm
46.BORBoreas01:48,2(46)03:38,4(46)05:28,2(46)07:15,7(46)+53,8
Noah Venema 01:48,201:50,201:49,801:47,532.5 spm
NERNereus 3   niet gestart
Rainer Pots 
OKEOkeanos 2   niet gestart
Carlos Seriñana