za 11:00 - race 3 - D 8*, D 8+, H 4*, Mix 4*, H 4+, D 4-, H 2x, Mix 2x, D 1x Heat

pos.codeploeg
slag
veldnummerfinishverschil
1.VIKVikingD 8*2325:26,7(6)21:37,6
 Thaliet Smitgecorrigeerd
×0.8500
2.TORTORD 8*2026:05,0(13)21:45,2
 Dianne de Kokgecorrigeerd
×0.8340
3.RIJRijnland 1D 8*2126:10,1(14)21:49,4
 Connie van Seggelengecorrigeerd
×0.8340
4.BREBredaD 8+2426:37,4(16)22:37,7
 Marja van de Crommenackergecorrigeerd
×0.8500
5.RIJRijnland 2D 8*2226:47,2(17)22:46,1
 Madeleine Michiels van Kessenichgecorrigeerd
×0.8500
6.KRCGKR Club GentD 4-3427:08,0(21)23:03,7
 Jitske Le Comtegecorrigeerd
×0.8500
7.TORTORH 4*2524:26,4(3)23:04,2
 Robert-Paul Prijtgecorrigeerd
×0.9440
8.VIDVidarH 2x3723:54,1(1)23:39,7
 Luuk Van Brusselgecorrigeerd
×0.9900
9.BREBredaH 4+3025:35,1(7)23:43,0
 Fred Dauwersegecorrigeerd
×0.9270
10.MWCMaastrichtscheMix 2x4326:58,9(19)23:46,2
 Anneke Cramwinckelgecorrigeerd
×0.8810
11.RIJRijnlandH 2x3625:39,8(9)23:47,3
 Hans Linkgecorrigeerd
×0.9270
12.VIDVidarH 4+3324:10,5(2)23:55,9
 Casper Fransengecorrigeerd
×0.9900
13.ALPAlphenH 2x3925:49,1(10)23:56,0
 Gudrik van Tolgecorrigeerd
×0.9270
14.DUDDudokH 4*2624:29,9(4)24:15,2
 Ruben Oliemansgecorrigeerd
×0.9900
15.TORTORH 2x3526:28,5(15)24:32,5
 Ruud Wolberinkgecorrigeerd
×0.9270
16.AROArossH 2x3827:13,6(22)24:40,0
 Frans Kraakgecorrigeerd
×0.9060
17.MWCMaastrichtsche/SaurusH 4+3125:06,9(5)24:53,3
 Ronald Nijenhuisgecorrigeerd
×0.9910
18.GORGorcumseMix 2x4126:55,4(18)24:59,0
 Sabina de Langegecorrigeerd
×0.9280
19.DAVDaventriaMix 2x4229:04,6(24)25:02,1
 Dirkje Rengerinkgecorrigeerd
×0.8610
20.GOUGoudaH 2x4027:01,3(20)25:02,9
 Ernst van Koertgecorrigeerd
×0.9270
21.AROArossH 4*2825:55,9(11)25:20,1
 Teun Luitengecorrigeerd
×0.9770
22.BREBredaH 4*2725:36,3(8)25:22,4
 Stef Blomgecorrigeerd
×0.9910
23.TORTORMix 4*2928:51,6(23)25:25,5
 Pauline Frankegecorrigeerd
×0.8810
24.MGL '16-'17H 4+3225:58,7(12)25:58,7
 Thomas van Tussenbroekgecorrigeerd
×1.0000
25.TORKatriene SchoenmakersD 1x4429:51,0(25)26:14,2
 TORgecorrigeerd
×0.8790