Gewijzigd wedstrijdschema zondag
Let op: het wedstrijdschema voor zondag is gewijzigd (laatste update 11-03 19:00). Houd de gecommuniceerde starttijden in Time-Team aan!

zo 09:00 - race 201 - [951] DOnerv C4+ 1e ronde

codeploeg
slag
nummer
OKEGeVaar[301]
 Inge Klinkert
LAGDames 7[302]
 Roos van Ommeren
PROSchiemeerminnen[303]
 Katharina Wolff
VIDVidar Dames 3[305]
 Ilse van der Drift
GYAVida Loca[306]
 Maaike ter Haar
SKADames 5[307]
 Maureen Knottnerus
AEGAegir 8[308]
 Iris Postmes
TRIDames 13'23[309]
 Sanne Woertman
SAUWorstenbootje[310]
 Janne van Erp
SKOBøllebak[311]
 Guusje van Zaalen
GYARoeibakgroente[312]
 Paulien Abma
ORCHerows[313]
 Jara Beelen
NERNereus[314]
 Elisa van Grinsven
PHOBootgeval[316]
 Esther de Heer
OKEHard Sneltzer[317]
 Marlinde van Assendelft van Wijck
GYALEV[318]
 Willemijn Muller
ASODolgedraaid[319]
 Milou van der Hoek
NJODames 16[320]
 Noëlle Wijnhoven
TRIDames 5'23[321]
 Stefanie Modderkolk
ARGArgo 5[322]
 Fardau Oostenbrug
SKOBØEIE[323]
 Anne-Jente Jacet
PHOFelisa[324]
 Annemarijn Groen

zo 10:40 - race 209 - [951] DOnerv C4+ 2e ronde

codeploeg
slag
nummer
PHOFelisa[324]
 Annemarijn Groen
ARGArgo 5[322]
 Fardau Oostenbrug
TRIDames 5'23[321]
 Stefanie Modderkolk
NJODames 16[320]
 Noëlle Wijnhoven
ASODolgedraaid[319]
 Milou van der Hoek
GYALEV[318]
 Willemijn Muller
OKEHard Sneltzer[317]
 Marlinde van Assendelft van Wijck
PHOBootgeval[316]
 Esther de Heer
NERNereus[314]
 Elisa van Grinsven
ORCHerows[313]
 Jara Beelen
GYARoeibakgroente[312]
 Paulien Abma
SAUWorstenbootje[310]
 Janne van Erp
TRIDames 13'23[309]
 Sanne Woertman
AEGAegir 8[308]
 Iris Postmes
SKADames 5[307]
 Maureen Knottnerus
GYAVida Loca[306]
 Maaike ter Haar
VIDVidar Dames 3[305]
 Ilse van der Drift
PROSchiemeerminnen[303]
 Katharina Wolff
LAGDames 7[302]
 Roos van Ommeren
OKEGeVaar[301]
 Inge Klinkert

zo 14:39 - race 221 - [951] DOnerv C4+ E-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]VIDVidar Dames 3[305]
 Ilse van der Drift
[2]PHOFelisa[324]
 Annemarijn Groen
[3]AEGAegir 8[308]
 Iris Postmes
[4]SAUWorstenbootje[310]
 Janne van Erp

zo 14:43 - race 222 - [951] DOnerv C4+ D-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]NJODames 16[320]
 Noëlle Wijnhoven
[2]GYAVida Loca[306]
 Maaike ter Haar
[3]NERNereus[314]
 Elisa van Grinsven
[4]OKEHard Sneltzer[317]
 Marlinde van Assendelft van Wijck

zo 14:47 - race 223 - [951] DOnerv C4+ C-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]GYALEV[318]
 Willemijn Muller
[2]TRIDames 13'23[309]
 Sanne Woertman
[3]TRIDames 5'23[321]
 Stefanie Modderkolk
[4]LAGDames 7[302]
 Roos van Ommeren

zo 14:51 - race 224 - [951] DOnerv C4+ B-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]GYARoeibakgroente[312]
 Paulien Abma
[2]PROSchiemeerminnen[303]
 Katharina Wolff
[3]PHOBootgeval[316]
 Esther de Heer
[4]ARGArgo 5[322]
 Fardau Oostenbrug

zo 14:55 - race 225 - [951] DOnerv C4+ A-finale

baancodeploeg
slag
nummer
[1]SKADames 5[307]
 Maureen Knottnerus
[2]OKEGeVaar[301]
 Inge Klinkert
[3]ASODolgedraaid[319]
 Milou van der Hoek
[4]ORCHerows[313]
 Jara Beelen