@ Hollandia Roeiwedstrijden / NK Klein
inschrijvingen
loting
uitslagen
live
matrix
per veld
per race
per vereniging
Bedankt!
Alle vrijwilligers, deelnemers, coaches en bezoekers hartelijk bedankt en tot volgend jaar!
vrijdag
21 april 2023
nr.
ploeg
slag
veld
race
tijd
baan
LAG
1
Maaike Spreeuw
LDE 1x
time-trial
vr 18:30
Laga 2
LAG
6
Annabelle Out
LDE 1x
time-trial
vr 18:30
Laga 1
LAG
30
Maartje Damen
DE 1x
time-trial
vr 18:43
Laga 1
ASO
34
Djoeke Lammerse
DE 1x
time-trial
vr 18:43
Asopos de Vliet
LAG
38
Dieuwertje den Besten
DE 1x
time-trial
vr 18:43
Laga 2
LAG
39
Lotte Jansen
DSB 1x
time-trial
vr 18:43
Laga 2 (SB)
LAG
54
Jitske Weersma
DSB 1x
time-trial
vr 18:43
Laga 1 (SB)
LAG
65
Niels van Vliet
LHE 1x
time-trial
vr 19:06
Laga
SKO
66
Maxim Meijerink
LHSB 1x
time-trial
vr 19:06
Skøll 2 (SB)
TRI
67
Max Gompel
LHE 1x
time-trial
vr 19:06
Triton 1
TRI
68
Hooper Kelly-Smith
LHE 1x
time-trial
vr 19:06
Triton 3
LAG
69
Jurgen van der Hoorn
LHSB 1x
time-trial
vr 19:06
Laga (SB)
TRI
73
Brian Poll
LHE 1x
time-trial
vr 19:06
Triton 2
SKO
80
Joost van der Sluis
LHSB 1x
time-trial
vr 19:06
Skøll 1 (SB)
LAG
115
Sjoerd Scheper
HSB 1x
time-trial
vr 19:21
Laga 2 (SB)
SKO
116
Mats van Sabben
HE 1x
time-trial
vr 19:21
Skøll 4
LAG
120
Daan van der Hoeven
HSB 1x
time-trial
vr 19:21
Laga 1 (SB)
VID
126
Jorn Salverda
HE 1x
time-trial
vr 19:21
Vidar
SKO
130
Wibout Rustenburg
HE 1x
time-trial
vr 19:21
Skøll 2
SKO
132
Joost Schwarz
HSB 1x
time-trial
vr 19:21
Skøll 2 (SB)
SKO
91
Friso Moerman
HE 1x
time-trial
vr 19:21
Skøll 6
SKO
92
Stijn Wieling
HE 1x
time-trial
vr 19:21
Skøll 1
SKO
95
Sten Postma
HE 1x
time-trial
vr 19:21
Skøll 3
SKO
97
Nicolaas Dirkzwager
HSB 1x
time-trial
vr 19:21
Skøll 1 (SB)
SKO
98
Daniel Beelen
HE 1x
time-trial
vr 19:21
Skøll 5
LAG
142
Laga
DE 2-
time-trial
vr 19:52
Celine den Bremer
NER
156
Nereus/Laga
HE 2-
time-trial
vr 20:02
Boris Mulder
NJO
159
Njord/Laga
HE 2-
time-trial
vr 20:02
Thijs Tas
LAG
164
Laga
HE 2-
time-trial
vr 20:02
Daan Vos de Wael
ARG
172
Argo 1
HE 2-
time-trial
vr 20:02
Beeke Beeksma
ARG
173
Argo 2
HE 2-
time-trial
vr 20:02
Igor Vunderink
zaterdag
22 april 2023
nr.
ploeg
slag
veld
race
tijd
baan
LAG
Lotte Jansen
DSB 1x
kwart-finale 1
za 08:50
[2]
Laga 2 (SB)
LAG
Maartje Damen
DE 1x
kwart-finale 1
za 08:50
[3]
Laga 1
LAG
Jitske Weersma
DSB 1x
kwart-finale 5
za 09:10
[6]
Laga 1 (SB)
LAG
Dieuwertje den Besten
DE 1x
kwart-finale 6
za 09:15
[3]
Laga 2
ARG
Argo 2
HE 2-
herkansing 1
za 09:20
[1]
Igor Vunderink
LAG
Laga
HE 2-
herkansing 1
za 09:20
[6]
Daan Vos de Wael
ARG
Argo 1
HE 2-
herkansing 2
za 09:25
[1]
Beeke Beeksma
NER
Nereus/Laga
HE 2-
herkansing 2
za 09:25
[4]
Boris Mulder
NJO
Njord/Laga
HE 2-
herkansing 2
za 09:25
[6]
Thijs Tas
LAG
Maaike Spreeuw
LDE 1x
kwart-finale 1
za 09:30
[6]
Laga 2
LAG
Annabelle Out
LDE 1x
kwart-finale 3
za 09:40
[2]
Laga 1
LAG
Laga
DEj 8+
voorwedstrijd 3
za 10:00
[6]
Tessa Schokking
LAG
Laga
HEj 8+
voorwedstrijd 3
za 10:15
[3]
Simon van der Avoird
LAG
Laga
LHEj 8+
voorwedstrijd 2
za 10:35
[6]
Ruben Gideonse
LAG
Laga/Njord
LDEj 4*
voorwedstrijd 1
za 10:45
[6]
Sophie Pietersma
LAG
Laga
LHB 2x
voorwedstrijd 2
za 11:05
[2]
Nick Kuijlaars
VID
Jorn Salverda
HE 1x
kwart-finale 1
za 11:10
[3]
Vidar
SKO
Nicolaas Dirkzwager
HSB 1x
kwart-finale 1
za 11:10
[4]
Skøll 1 (SB)
LAG
Sjoerd Scheper
HSB 1x
kwart-finale 1
za 11:10
[5]
Laga 2 (SB)
SKO
Sten Postma
HE 1x
kwart-finale 2
za 11:15
[5]
Skøll 3
LAG
Daan van der Hoeven
HSB 1x
kwart-finale 3
za 11:20
[1]
Laga 1 (SB)
SKO
Mats van Sabben
HE 1x
kwart-finale 3
za 11:20
[4]
Skøll 4
SKO
Wibout Rustenburg
HE 1x
kwart-finale 4
za 11:25
[3]
Skøll 2
SKO
Stijn Wieling
HE 1x
kwart-finale 4
za 11:25
[5]
Skøll 1
SKO
Joost Schwarz
HSB 1x
kwart-finale 5
za 11:30
[5]
Skøll 2 (SB)
TRI
Brian Poll
LHE 1x
kwart-finale 1
za 11:40
[4]
Triton 2
TRI
Hooper Kelly-Smith
LHE 1x
kwart-finale 2
za 11:45
[2]
Triton 3
TRI
Max Gompel
LHE 1x
kwart-finale 2
za 11:45
[3]
Triton 1
LAG
Jurgen van der Hoorn
LHSB 1x
kwart-finale 2
za 11:45
[4]
Laga (SB)
LAG
Niels van Vliet
LHE 1x
kwart-finale 3
za 11:50
[3]
Laga
SKO
Joost van der Sluis
LHSB 1x
kwart-finale 3
za 11:50
[4]
Skøll 1 (SB)
SKO
Maxim Meijerink
LHSB 1x
kwart-finale 4
za 11:55
[5]
Skøll 2 (SB)
LAG
Laga
DEj 4+
voorwedstrijd 2
za 13:20
[4]
Jamilla Kool
LAG
Laga/Vidar
HEj 4+
voorwedstrijd 2
za 13:30
[3]
Jim Van ryt
LAG
Dieuwertje den Besten
DE 1x
halve-finale 1
za 14:45
[3]
Laga 2
LAG
Maartje Damen
DE 1x
halve-finale 1
za 14:45
[4]
Laga 1
LAG
Lotte Jansen
DSB 1x
halve-finale 3
za 14:55
[5]
Laga 2 (SB)
NER
Nereus/Laga
HE 2-
halve-finale 2
za 15:05
[2]
Boris Mulder
LAG
Laga
DEj 8+
A-finale
za 15:35
[1]
Tessa Schokking
LAG
Laga
HEj 8+
B-finale
za 15:40
[6]
Simon van der Avoird
LAG
Laga
LHEj 8+
A-finale
za 16:00
[6]
Ruben Gideonse
LAG
Laga/Njord
LDEj 4*
B-finale
za 16:05
[4]
Sophie Pietersma
SKO
Wibout Rustenburg
HE 1x
halve-finale 1
za 16:20
[2]
Skøll 2
VID
Jorn Salverda
HE 1x
halve-finale 1
za 16:20
[4]
Vidar
LAG
Daan van der Hoeven
HSB 1x
halve-finale 1
za 16:20
[5]
Laga 1 (SB)
SKO
Nicolaas Dirkzwager
HSB 1x
halve-finale 2
za 16:25
[2]
Skøll 1 (SB)
SKO
Stijn Wieling
HE 1x
halve-finale 3
za 16:30
[1]
Skøll 1
SKO
Mats van Sabben
HE 1x
halve-finale 3
za 16:30
[4]
Skøll 4
SKO
Joost Schwarz
HSB 1x
halve-finale 3
za 16:30
[5]
Skøll 2 (SB)
SKO
Joost van der Sluis
LHSB 1x
halve-finale 1
za 16:35
[2]
Skøll 1 (SB)
TRI
Brian Poll
LHE 1x
halve-finale 1
za 16:35
[4]
Triton 2
SKO
Maxim Meijerink
LHSB 1x
halve-finale 2
za 16:40
[1]
Skøll 2 (SB)
LAG
Niels van Vliet
LHE 1x
halve-finale 2
za 16:40
[3]
Laga
TRI
Max Gompel
LHE 1x
halve-finale 2
za 16:40
[4]
Triton 1
LAG
Jurgen van der Hoorn
LHSB 1x
halve-finale 2
za 16:40
[6]
Laga (SB)
LAG
Laga
DE 2-
halve-finale 2
za 17:10
[3]
Celine den Bremer
LAG
Laga
DB 2x
A-finale
za 17:20
[4]
Evi Tesselaar
LAG
Laga
DEj 4+
A-finale
za 17:30
[2]
Jamilla Kool
LAG
Laga/Vidar
HEj 4+
B-finale
za 17:35
[1]
Jim Van ryt
SKA
Skadi/Laga
DG 4+
A-finale
za 17:45
[4]
Famke Jongma
LAG
Laga 1
HG 4+
A-finale
za 17:50
[2]
Storm Jeletich
LAG
Laga 2
HG 4+
A-finale
za 17:50
[3]
Paolo Pantano
zondag
23 april 2023
nr.
ploeg
slag
veld
race
tijd
baan
LAG
Laga/Thêta
HB 4+
voorwedstrijd 1
zo 09:00
[4]
Casper Pronk Van Hoogeveen
SKA
Skadi/Laga
DB 4+
voorwedstrijd 2
zo 09:20
[2]
Famke Jongma
LAG
Laga
DB 4+
voorwedstrijd 2
zo 09:20
[4]
Jamilla Kool
LAG
Laga
HB 8+
voorwedstrijd 1
zo 09:25
[6]
Simon van der Avoird
LAG
Laga
LHB 8+
voorwedstrijd 2
zo 09:45
[5]
Ruben Gideonse
LAG
Laga
DB 8+
voorwedstrijd 3
zo 10:05
[5]
Tessa Schokking
LAG
Laga/Njord
LDB 4*
voorwedstrijd 2
zo 10:15
[3]
Sophie Pietersma
LAG
Laga
HG 4-
A-finale
zo 11:25
[4]
Paolo Pantano
LAG
Laga/Thêta
HB 4+
B-finale
zo 11:30
[1]
Casper Pronk Van Hoogeveen
LAG
Laga
HG 4+
A-finale
zo 11:40
[4]
Storm Jeletich
SKA
Skadi/Laga
DB 4+
A-finale
zo 11:50
[4]
Famke Jongma
LAG
Laga
DB 4+
A-finale
zo 11:50
[6]
Jamilla Kool
LAG
Laga
HB 8+
A-finale
zo 12:00
[5]
Simon van der Avoird
LAG
Laga
LHB 8+
A-finale
zo 12:10
[4]
Ruben Gideonse
LAG
Laga
DB 8+
A-finale
zo 12:20
[2]
Tessa Schokking
LAG
Laga/Njord
LDB 4*
B-finale
zo 12:25
[3]
Sophie Pietersma
LAG
Laga
DE 2-
A-finale
zo 13:55
[5]
Celine den Bremer
ARG
Argo 1
HE 2-
C-finale
zo 14:00
[1]
Beeke Beeksma
NJO
Njord/Laga
HE 2-
C-finale
zo 14:00
[4]
Thijs Tas
ARG
Argo 2
HE 2-
C-finale
zo 14:00
[5]
Igor Vunderink
NER
Nereus/Laga
HE 2-
B-finale
zo 14:05
[4]
Boris Mulder
LAG
Maaike Spreeuw
LDE 1x
C-finale
zo 14:20
[3]
Laga 2
LAG
Annabelle Out
LDE 1x
C-finale
zo 14:20
[5]
Laga 1
TRI
Hooper Kelly-Smith
LHE 1x
D-finale
zo 14:35
[6]
Triton 3
LAG
Niels van Vliet
LHE 1x
B-finale
zo 14:45
[1]
Laga
TRI
Brian Poll
LHE 1x
A-finale
zo 14:50
[1]
Triton 2
SKO
Maxim Meijerink
LHSB 1x
A-finale
zo 14:50
[2]
Skøll 2 (SB)
LAG
Jurgen van der Hoorn
LHSB 1x
A-finale
zo 14:50
[4]
Laga (SB)
SKO
Joost van der Sluis
LHSB 1x
A-finale
zo 14:50
[5]
Skøll 1 (SB)
TRI
Max Gompel
LHE 1x
A-finale
zo 14:50
[6]
Triton 1
LAG
Lotte Jansen
DSB 1x
C-finale
zo 15:55
[1]
Laga 2 (SB)
LAG
Dieuwertje den Besten
DE 1x
A-finale
zo 16:05
[1]
Laga 2
LAG
Maartje Damen
DE 1x
A-finale
zo 16:05
[3]
Laga 1
SKO
Sten Postma
HE 1x
D-finale
zo 16:10
[1]
Skøll 3
LAG
Sjoerd Scheper
HSB 1x
D-finale
zo 16:10
[6]
Laga 2 (SB)
SKO
Joost Schwarz
HSB 1x
C-finale
zo 16:15
[2]
Skøll 2 (SB)
LAG
Daan van der Hoeven
HSB 1x
C-finale
zo 16:15
[5]
Laga 1 (SB)
SKO
Nicolaas Dirkzwager
HSB 1x
B-finale
zo 16:20
[2]
Skøll 1 (SB)
SKO
Mats van Sabben
HE 1x
B-finale
zo 16:20
[3]
Skøll 4
VID
Jorn Salverda
HE 1x
B-finale
zo 16:20
[4]
Vidar
SKO
Stijn Wieling
HE 1x
A-finale
zo 16:25
[1]
Skøll 1
SKO
Wibout Rustenburg
HE 1x
A-finale
zo 16:25
[5]
Skøll 2
LAG
Laga
LDG 2x
A-finale
zo 16:55
[1]
Maaike Spreeuw
LAG
Laga
DE 8+
A-finale
zo 17:20
[1]
Dieuwertje den Besten
SKO
Skøll
HE 8+
A-finale
zo 17:25
[3]
Mats van Sabben
LAG
Laga
HE 8+
A-finale
zo 17:25
[4]
Arno Mulder
Probeer nu de beta versie van onze
nieuwe regatta site
!