Aflassing heat 6 en zondag Gyas-Hunze
Door harde windstoten en plaatselijke buien is heat 6 op de zaterdag van de Gyas-Hunze afgelast. Morgen zijn er dezelfde voorspellingen en wegens veiligheidsredenen, zal de totale zondag ook worden afgelast

za 10:30 - race 102 - Heat 2

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
GYAGrote Vriendelijke DamesD 8+[37]
 Merel Billet
HUNDolliesD 8+[38]
 Anneke Venema
GYAFunest the FittestD 8+[39]
 Beele Pronk
GYABachtrobD 8+[40]
 Wasughy Arumugam
PROSPAM4+ H2[41]
 Jesse Voskuilen
ARGArgo4+ H2[44]
 Wouter Veekamp
ASOJan met de PetPet4+ H2[45]
 Wout Reukers
LAGHeren E4+ H2[46]
 Job Hoyng
PRODe stoomboot4+ H2[947]
 Pim van Beeck
SKODørstig vør Gøud4+ H2[48]
 Max Pielkenrood
PROVitaal4+ H2[49]
 Pieter Oppelaar
PROTempo 80 linkerbaan4+ H2[50]
 Gaudi van den Boom
HUNHunze/Wetterwille M18 4*[51]
 Anna Menke
HUNHunzeM18 4*[52]
 Roos Tamming
HUNHunze 1 J18 C4*[53]
 Wouter Bolt
HUNHunze Mix C4+[54]
 Erik Kruyswijk
GYATuinstraaljagersMix C4+[55]
 Frank Brals
BORBoreas Mix C4+[56]
 Marrit Reinink
ASOpROWseidonDOnerv C4+[57]
 Anne Sauer
GYABruisendDOnerv C4+[58]
 Famke Rothstegge
ASOKiereVlietDOnerv C4+[900]
 Laura Müller
GYAVIVAXDOnerv C4+[950]
 Sascha Catsburg
EURDolwijnDOnerv C4+[61]
 Pien Buter
GYARuimschootsDOnerv C4+[62]
 Suze van Schaik
AEGAegir 3DOnerv C4+[64]
 Jet Burema
GYALOEVDOnerv C4+[65]
 Jasmijn Kuiken
AEGAegir 12 DOnerv C4+[66]
 Rebecca Zaal
GYA7upDOnerv C4+[68]
 Liz Temmink
GYADORSTDOnerv C4+[69]
 Maartje Tjeerdsma
GYADupliceDOnerv C4+[71]
 Yvet Boerhof
GYAA'TEQ 1DOnerv C4+[72]
 Frouke Vonk
HUNHunze 2 J18 C4*[73]
 Nout Feenstra

za 12:00 - race 103 - Heat 3

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
GYAClubdames 8+DCl 8+[75]
 Anne-Linde van Cooten
GYAG.D.D. VitaDCl 8+[76]
 Odette Helsloot
ARGArgoDCl 8+[77]
 Lauren Hendriks
SKOAantrekkingsachtDCl 8+[78]
 Lotte Burgers
GYAGyasH 4+[79]
 Joost de Goede
NJONjord 1H 4+[80]
 Alexander Kwant
ASOFaugh-A-BallaghH 4+[81]
 Anthonie Schaap
PHOHardtslagDCl 4*[83]
 Amber Koning
HUNVlot!DCl 4*[903]
 Roos Rosanne van Berkel
PROSPARDCl 4*[85]
 Charlotte Stokman
PROBLUFDCl 4*[86]
 Sophie Keemink
ORCDames Clubdubbelvier 2020DCl 4*[87]
 Elise van Rooden
ASO4* DuurderDCl 4*[88]
 Lies Levering
HUNRoeibikkelsDCl 4*[89]
 Anja Schmerbauch
GYAClubdames 4*DCl 4*[990]
 Sara Rommes
SKOSkøll 1DCl 4*[91]
 Emma Ruitenbeek
SKOSkøll ADCl 4*[92]
 Eline In \'t Velt
HUNRuini'sDCl 4*[904]
 Samini de Goeij
LAGLagaDCl 4*[94]
 Noor Schaafsma
SAULekker LichtDCl 4*[95]
 Myrthe Siliacus
ARGArgoDCl 4*[96]
 Sanne van Wijk
ARGArgo4+ D3[910]
 Sytske de Jong
ARGArgo 24+ D3[911]
 Merel Oomens
LAGDames B4+ D3[912]
 Wieke van Ulsen
SKORøllø4+ D3[943]
 Liselot Thunnissen
THESchuruboord 2.04+ D3[914]
 Paula van Praagh
TRID 6x12x13 '194+ D3[915]
 Nienke van šhet Klooster
GYAIcebreakersDOnerv C4+[97]
 Anne Brink
GYATopCbierDOnerv C4+[98]
 Nina Whiteside
GYAToda LocuraDOnerv C4+[99]
 Anna Jonkers
GYAADTLA x DGDOnerv C4+[100]
 Malissa van den Akker
AEGAegir 2DOnerv C4+[101]
 Ellen Dijkstra
AEGAegir 1 DOnerv C4+[102]
 Josine Akkermans
GYAA'TEQ 2DOnerv C4+[103]
 Sophie van Rhenen
ASOAme'Tethys'tDOnerv C4+[104]
 Marjolein van Trigt
ASOUsain BoatDOnerv C4+[105]
 Elizabeth de Jager
GYAAumentoDOnerv C4+[106]
 Femke Tekstra
GYAVESIDOnerv C4+[107]
 Vera Steffens