Sat, 17:50 - Race 28 - Mix U17, Mix U19, Mix, Mix 40+ 2000 meter relay

lanecodecrew
stroke
event
[1]CZEBohemians PrahaMix U17
David Mouca
Matyáš Rychnovský
Andrea Svobodová
Andrea Kunertová
[3]HUNGyőri Atlétikai Club-Evezős SzakosztályMix U17
Ádám Csizmadia
Amir Shah
Klaudia Majsa
Zsófia Angyal
[5]IRLTullaghan Bay Rowing ClubMix U17
Grace McManoman
Leah Gaughan
Owen Doherty
Fionn McDonagh
[7]CZEČVK PrahaMix U19
Tereza Vlčková
Sofie Kvačková
Martin Bartek
Martin Vakoč
[9]CZEVK Slavia Děčín/Slavoj LitoměřiceMix U19
Viktorie Strnadová
Vítek Baldinus
Tereza Krejzová
Matouš Bělohlávek
[11]CZEVK Lysá n.L./ČVK PardubiceMix U19
Alžběta Zavadilová
Tomáš Pustějovský
Jiří Oppitz
Magdalena Novotná
[13]ITAItalian TeamMix
Violante Lama
Andrea Carbone
Mauro Martelli
Diletta Vallery
[15]CZEVK Slavia PrahaMix
Marie Natalie Jurková
Lenka Antošová
Václav Zitta
[17]CZEUnaffiliated (CZE)Mix
Radim Obst
Eva Stuchlikova
Lukas Nezpevak
Sylvie Mensikova
[19]CZEČVK PardubiceMix
Kateřina Příhodová
Marek Vágner
Vojtěch Málek
Zuzana Štěpánková
[22]GERBody Oase Fitnessstudio NeuenhagenMix 40+
Torsten Jagnow
Detlef Carell
Birgit Jagnow
Katrin Nowak
[24]GBRSUB 7 Indoor Rowing ClubMix 40+
Anthony Walpole
Malin Faraasen
Magnus Von Schenck
Margaret Greenhall
[27]CZEKV Mělník 1881Mix U17
Vít Bradáček
Jakub Odstrčil
Alena Daňková
René Nováková
[29]CZELokomotiva BerounMix U17
Martin Jordán
Marek Chleboun
Zuzana Matějková
Adéla Bartáková
[31]IRLTullaghan Bay Rowing ClubMix U19
Micheal Cormack
Feidhlim Ginty
Catherine Smyth
Aimee Carey
[33]HUNGyőri Atlétikai Club-Evezős SzakosztályMix U19
Áron Nagyszokolyai
Bendegúz Nagy
Fanni Fazekas
Eszter Fehérvári
[35]CZEJiskra TřeboňMix U19
Anežka Šimkovská
Simona Kohoutová
Ivo Bouchal
Michal Korda
[37]CZEVK Slavia PrahaMix
Marie Natálie Jurková
Lucie Žabová
Václav Zitta
Andreas Tilelis
[39]IRLTullaghan Bay Rowing ClubMix
Michael McManoman
Sean McManamon
Alannah Cosgrove
Tara Doocey
[41]CZEUnaffiliated (CZE)Mix
Kamil Pavelka
Eliska Zizkova
Fiona Walsh
Martin Orgonik
[43]CZEBohemians PrahaMix
Karolína Amblerová
Andre Rédr
Jan Chládek
Anežka Buzrlová
[45]LTULithuanian Rowing FederationMix
Augustinas Matusevicius
Justas Kuskevicius
Ugne Juzenaite
Martyna Kazlauskaite
[48]ITAProsport Trento ItalyMix 40+
Elettra Zuppardi
Roberto Rizzato
Antonella Caser
Emanuele Romoli
[50]CZEVK Smíchov/KV Mělník 1881Mix 40+
Eliška Andělová
Pavla Hájková
Jiří Malecký
Rudolf Hradecký