[081] Team (Each person to row 1000m, Over 19, Cannot be in a high school program) 500 meter

pos.codecrew
stroke
finishdifference
1.CrossFit Arsenal01:24.5(1)
Jason Gee 01:23.4506m · 37.0 spm
Hideyoshi Watanabe 01:26.3490m · 35.0 spm
Jameson McShea 01:24.6499m · 35.0 spm
Jarrid MacDougall 01:23.7504m · 42.0 spm
2.ErgFit01:26.4(2)+1.9
Matthew Pacheco 01:30.4480m · 43.0 spm
Timothy DeAraujo 01:27.0497m · 42.0 spm
Joseph Nadeau 01:27.6494m · 37.0 spm
Brad Cardoza 01:21.1527m · 44.0 spm
3.Unaffiliated01:31.8(3)+7.3
Derek Brinkman 01:27.1526m · 39.0 spm
Alexander Ouellet 01:36.4478m · 41.0 spm
Nicholas Sarruda 01:28.7516m · 47.0 spm
Igor DaSilva 01:35.3480m · 49.0 spm
4.Team Back Bay-Fenway01:32.5(4)+8.0
Justin Wright 01:25.1539m · 39.0 spm
Samuel Carmola 01:32.7499m · 44.0 spm
Karlantoine Balan 01:37.5476m · 38.0 spm
Jaime Viteri 01:35.5486m · 39.0 spm
5.CrossFit Arsenal01:35.6(5)+11.1
Denis Tite 01:29.9528m · 37.0 spm
Zachary Jewell 01:39.2482m · 35.0 spm
Matthew Solomon 01:34.7504m · 40.0 spm
David Porter 01:38.8486m · 34.0 spm
6.Crossfit Resilience01:38.1(6)+13.6
Andrea Panzera 01:37.8500m · 39.0 spm
Brendan Hankard 01:33.3523m · 40.0 spm
John Giordano 01:40.4491m · 33.0 spm
Joey Walker 01:40.4488m · 38.0 spm
7.CrossFit Arsenal01:40.9(7)+16.4
Sarah Higgins 01:49.0464m · 39.0 spm
Christy Markwell 01:40.0502m · 35.0 spm
Candy Saunders 01:36.2522m · 39.0 spm
Miriam Ward 01:38.6512m · 39.0 spm
8.Team Back Bay-Fenway01:42.6(8)+18.1
Caroline Brantley 01:39.8512m · 41.0 spm
Jordan Tackett 01:48.6475m · 42.0 spm
Pua Higginson 01:41.6503m · 35.0 spm
Briana Hamilton 01:40.4509m · 41.0 spm
9.Brandeis Rowing Alumni01:43.7(9)+19.2
Nathaniel Ennis 01:38.4525m · 36.0 spm
Alexandra Libstag 01:49.6474m · 39.0 spm
Rosanne Libretti 01:49.5475m · 34.0 spm
Samuel Chakmakjian 01:38.1526m · 37.0 spm
10.Team Back Bay-Fenway01:44.4(10)+19.9
Jessa Lemoine 01:44.6498m · 35.0 spm
Lauren Ferrante 01:41.3515m · 34.0 spm
Kat McCord 01:51.5468m · 37.0 spm
Laura Skaggs 01:40.6518m · 36.0 spm
11.Resilience Crossfit01:45.1(11)+20.6
Christa Rebidue 01:45.3500m · 34.0 spm
Alyssa Keller 01:49.6480m · 37.0 spm
Bethany Gerry 01:43.8504m · 32.0 spm
Sabine St. Pierre 01:41.6515m · 33.0 spm
12.Team Back Bay-Fenway01:46.5(12)+22.0
Kaylyn Wiese 01:44.8507m · 37.0 spm
Charlotte Armour 01:46.1501m · 33.0 spm
Kristen Krasinskas 01:41.7522m · 42.0 spm
Haley Cerretani 01:54.2468m · 42.0 spm
13.BELLABOYZ01:49.6(13)+25.1
can akgun 01:43.0533m · 49.0 spm
alpaslan dedeoglu 01:43.4526m · 34.0 spm
alpdogan kantarci 02:00.2457m · 40.0 spm
izi bruker 01:53.3483m · 33.0 spm
14.Crossfit Peabody01:50.0(14)+25.5
Albert Philip 01:39.1550m · 35.0 spm
Caitlin Philip 01:56.0474m · 32.0 spm
Katie Muollo 01:52.3489m · 31.0 spm
Matthew Muollo 01:53.3486m · 34.0 spm
15.Saugatuck Rowing Club, LLC01:50.4(15)+25.9
Suzanne Dodge 01:49.8503m · 34.0 spm
Vanessa Morest 01:48.9507m · 36.0 spm
Jenifer Gilbert 01:53.1488m · 34.0 spm
Vicki Lopez 01:49.5502m · 35.0 spm
16.Resilient Rowing Club01:51.8(16)+27.3
Norm Lallier 01:38.9565m · 36.0 spm
MaryEllen Papelian 02:08.6436m · 34.0 spm
Mary Baldiga 02:06.8440m · 31.0 spm
Marty O'Keefe 01:38.2559m · 36.0 spm
17.Unaffiliated02:01.1(17)+36.6
Kelsey Flynn 02:09.9468m · 34.0 spm
Don Hunsicker 01:54.1527m · 33.0 spm
Eleni Glekas 02:09.6467m · 33.0 spm
Janna Atcheson 01:52.4536m · 37.0 spm