code | origin | crew stroke |
---|---|---|
Owen Williams | ||
1980 Rowing Club (U23) | ||
Reuben Jones | ||
Army Crew (U23) | ||
charles toch | ||
Army Crew (U23) | ||
Richard Lancaster | ||
Army Crew (U23) | ||
Brendan Curry | ||
BC High School (U23) | ||
sean mannion | ||
Belmont Hill School (U23) | ||
Hunter Chasens | ||
Brewster Academy Crew (U23) | ||
Oliver Parizeau | ||
Brewster Academy Crew (U23) | ||
Tim Zhao | ||
Brooks School Crew (U23) | ||
Jameson Lehrer | ||
Brooks School Crew (U23) | ||
Channing Walker | ||
California RC | ||
Andrew Dale | ||
Community Rowing Inc. (U23) | ||
Max Fineberg | ||
Community Rowing Inc. (U23) | ||
Jose Pineda | ||
Community Rowing Inc. (U23) | ||
Dan Sullivan | ||
CrossFit | ||
Nathan Bluhm | ||
CrossFit | ||
Keenan Meitz | ||
CrossFit Arsenal | ||
Ryan McMorrow | ||
CrossFit Arsenal | ||
Morgan Bungerz | ||
CrossFit New England (U23) | ||
Bill Anthes | ||
Crossfit Morristown | ||
Christopher Lee | ||
Crossfit Morristown | ||
Kyle Harrison | ||
Crossfit Morristown (U23) | ||
Victor Martinez-Diaz | ||
Crossfit Southie | ||
Caleb Blanchard | ||
E.O. Smith High School (U23) | ||
Andrew Lott | ||
EngineRm Indoor Rowing | ||
Lars Erickson | ||
Fairfield University (U23) | ||
John Imor | ||
Fairfield UniversityRowing (U23) | ||
Edmund Scacchitti | ||
Fairmount Rowing Association | ||
Jeremiah Loyd | ||
Frank W. Cox High School Crew Club (U23) | ||
Seth Ryan | ||
Friends of Shenendehowa Crew (U23) | ||
Erik Hallenbeck | ||
Gordon College (U23) | ||
Kevin Bielawski | ||
Green Door Training Center | ||
Brett McGettigan | ||
Holy Spirit High School (U23) | ||
Andrew Raitto | ||
Merrimac River Rowing Association, Inc. | ||
Andrew Solem | ||
Northampton Community Rowing | ||
Nathaniel Corp | ||
Northampton Community Rowing | ||
Bill Tomlinson | ||
Northeastern University Rowing Alumni | ||
Gregory O'Connell | ||
Ocean City High School (U23) | ||
Aidan Hoff | ||
Orange County Rowing Association (U23) | ||
Talal Akram | ||
Pakistan Rowing Federation (U23) | ||
Joshua Anderson | ||
Phillips Exeter Academy (U23) | ||
Kevin Meador | ||
Riverside Boat Club | ||
Matthew Kasoff | ||
Roger Williams University Rowing Club (U23) | ||
Luke Juckett | ||
RowZambezi Challenge | ||
Tiago Sales | ||
Rowfficient | ||
Robert McCann | ||
Rumson-Fair Haven (U23) | ||
Steven Burke | ||
St. Mark's School (U23) | ||
Thomas Muller | ||
Taft School (U23) | ||
Kevin Kimber | ||
Texas Rowing Center | ||
Aaron Krevans | ||
UMaine Crew (U23) | ||
Kyle Mikesh | ||
Unaffiliated | ||
Jonathan Dame | ||
Unaffiliated | ||
Cameron King | ||
Unaffiliated | ||
Harrison Fisher | ||
Unaffiliated | ||
noah mellen | ||
Unaffiliated | ||
Danny Patsis | ||
Unaffiliated | ||
Blake Forman | ||
Unaffiliated | ||
Adam Long | ||
Unaffiliated | ||
Jordan Bledsoe | ||
Unaffiliated | ||
Nithin Tiruveedhi | ||
Unaffiliated | ||
Graeme Calloway | ||
Unaffiliated | ||
Ryan Scott | ||
Unaffiliated | ||
Dylan Troy | ||
Unaffiliated | ||
Charles Wu | ||
Unaffiliated | ||
Brian Johnson | ||
Unaffiliated | ||
Thomas Demers | ||
Unaffiliated | ||
Ian Ustanik | ||
Unaffiliated | ||
Evan Krepps | ||
Unaffiliated | ||
David Boudreau | ||
Unaffiliated | ||
Benjamin Warren | ||
Unaffiliated | ||
Dean Hazle | ||
Unaffiliated | ||
Matthew Carbone | ||
Unaffiliated | ||
Andrew Gallagher | ||
Unaffiliated | ||
Thomas Leonard | ||
Unaffiliated | ||
Daniel Kramer | ||
Unaffiliated (U23) | ||
Evan Dwinell | ||
Unaffiliated (U23) | ||
Andrew Mylander | ||
Unaffiliated (U23) | ||
Austin Heye | ||
Unaffiliated (U23) | ||
Ryan Smith | ||
Unaffiliated (U23) | ||
Ahmad Elgazzar | ||
Unaffiliated (U23) | ||
Noah Van Dyke | ||
Unaffiliated (U23) | ||
Christopher Bock | ||
Unaffiliated (U23) | ||
Kile Gianetti | ||
Unaffiliated (U23) | ||
Hamilton Eng | ||
Unaffiliated (U23) | ||
Harrison Taylor | ||
Unaffiliated (U23) | ||
George Atkins | ||
Unaffiliated (U23) | ||
Oliver Bub | ||
Unaffiliated (U23) | ||
Clayton Kiyonaga | ||
Unaffiliated (U23) | ||
Benjamin Duddy | ||
Unaffiliated (U23) | ||
Seth Chatterton | ||
Unaffiliated (U23) | ||
Ian Marx | ||
Unaffiliated (U23) | ||
Aleksa Konstantinov | ||
Unaffiliated (U23) | ||
Gustav Arvidsson | ||
Unaffiliated (U23) | ||
Marc Sevastopoulo | ||
Unaffiliated (U23) | ||
Liam Davidson | ||
Unaffiliated (U23) | ||
Albert Mitchell | ||
Unaffiliated (U23) | ||
Ian Coddington | ||
Unaffiliated (U23) | ||
William Berkowitz | ||
Unaffiliated (U23) | ||
Jared Mihalcik | ||
United States Coast Guard Academy (U23) | ||
Matthew Pindell | ||
United States Coast Guard Academy (U23) | ||
Garrett Robinson | ||
University of Maine (U23) | ||
William Chambers | ||
University of Maine Crew (U23) | ||
Alexander Latham | ||
University of Maine Crew (U23) | ||
Peter Belmonte | ||
Xavier High School | ||
Ryan Dwelly | ||
track + channel | ||
withdrawn with note | ||
Benjamin Hunnewell | ||
St. Mark's School (U23) |