@ Bosbaan Voorjaarsregatta
inschrijvingen
loting
uitslagen
mutaties
matrix
per veld
per race
per vereniging
zaterdag
16 april 2022
nr.
ploeg
slag
veld
race
tijd
baan
ORC
Orca
LHDev 2x
voorwedstrijd 2
za 10:05
[2]
Kai Mos
ORC
Orca 1
HDev 2x
voorwedstrijd 1
za 10:20
[5]
Erik van der Plas
ORC
Orca
LDDev 2x
voorwedstrijd 1
za 10:35
[5]
Marlot de Munnik
ORC
Orca 2
DDev 2x
voorwedstrijd 2
za 11:05
[2]
Roos Demmers
ORC
Orca 1
DDev 2x
voorwedstrijd 2
za 11:05
[3]
Bibianne Oelderik
ORC
Orca 3
DDev 2x
voorwedstrijd 3
za 11:10
[6]
Nienke Hinsenveld
ORC
Wia Ruiter
DG 1x
voorwedstrijd 1
za 11:35
[2]
Orca 1
ORC
Lisanne van der Lelij
DG 1x
voorwedstrijd 2
za 11:40
[3]
Orca 2
ORC
Sophie Tubbergen
DGb 1x
voorwedstrijd 1
za 11:45
[4]
Orca
ORC
Orca
HEj 4+
voorwedstrijd 1
za 12:20
[3]
Daan Woldring
ORC
Orca 1
HDev 2x
A-finale
za 15:45
Erik van der Plas
ORC
Orca 2
DDev 2x
B-finale
za 16:40
[1]
Roos Demmers
ORC
Orca 3
DDev 2x
B-finale
za 16:40
[3]
Nienke Hinsenveld
ORC
Orca 1
DDev 2x
A-finale
za 16:45
Bibianne Oelderik
ORC
Wia Ruiter
DG 1x
A-finale
za 16:50
[2]
Orca 1
ORC
Lisanne van der Lelij
DG 1x
A-finale
za 16:50
[3]
Orca 2
ORC
Sophie Tubbergen
DGb 1x
A-finale
za 16:55
Orca
ORC
Orca 2
HG 4+
A-finale
za 17:30
Douwe Rietveld
ORC
Orca 1
HG 4+
A-finale
za 17:30
[5]
Sjors van 't Hag
zondag
17 april 2022
nr.
ploeg
slag
veld
race
tijd
baan
VIK
123
Maite Kuijpers
M18 1x
time-trial
zo 08:30
Viking 3
VIK
125
Annelot ten Berg
M18 1x
time-trial
zo 08:30
Viking 2
ORC
Sophie Tubbergen
DB 1x
voorwedstrijd 2
zo 09:30
[2]
Orca 2
ORC
Lara van Cappelle
DB 1x
voorwedstrijd 2
zo 09:30
[3]
Orca 1
ORC
Lydia Knevel
DB 1x
voorwedstrijd 2
zo 09:30
[6]
Orca 3
ORC
Orca 2
HB 4+
voorwedstrijd 1
zo 10:55
[4]
Sjors van 't Hag
ORC
Orca/Skøll
HB 4+
voorwedstrijd 2
zo 11:00
[6]
Daan Woldring
ORC
Orca
DB 2x
voorwedstrijd 1
zo 11:20
[5]
Roos Demmers
ORC
Orca
HB 2x
voorwedstrijd 2
zo 11:55
[5]
Erik van der Plas
VIK
Maite Kuijpers
M18 1x
G-finale
zo 13:30
[2]
Viking 3
VIK
Annelot ten Berg
M18 1x
herkansing 1
zo 13:40
[4]
Viking 2
ORC
Lara van Cappelle
DB 1x
B-finale
zo 14:20
[2]
Orca 1
ORC
Sophie Tubbergen
DB 1x
A-finale
zo 14:25
[1]
Orca 2
ORC
Lydia Knevel
DB 1x
A-finale
zo 14:25
[2]
Orca 3
ORC
Daan Klomp
HE 1x
A-finale
zo 14:55
[5]
Orca
ORC
Orca/Skøll
HB 4+
B-finale
zo 15:50
[2]
Daan Woldring
ORC
Orca 2
HB 4+
B-finale
zo 15:50
[5]
Sjors van 't Hag
ORC
Orca
DB 2x
A-finale
zo 16:25
[4]
Roos Demmers
ORC
Orca
HB 2x
A-finale
zo 16:45
[1]
Erik van der Plas
ORC
Orca
HB 8+
A-finale
zo 17:15
[3]
Sven Huiberts
Probeer nu de beta versie van onze
nieuwe regatta site
!