@ BRIC Online
entries
draw
results
live
matrix
per event
per country
M (500m)
code
origin
crew
stroke
BEL
Belgium
Matthieu Rigaux
Belgium
FIN
Finland
Joel Naukkarinen
@Rowingfinn
FRA
France
Vincent Matz
Aviron Setois
GBR
Great Britain
Phil Clapp
MAD team
GBR
Great Britain
Xander Smail Woodford
University of Chichester Rowing Club
GBR
Great Britain
Stocken 1
Stocken Boat Club 1
GBR
Great Britain
Christopher Bailey
Gym mostyn
GBR
Great Britain
Adam Walker
Great Britain
GBR
Great Britain
James Dabbs
Great Britain
GBR
Great Britain
Darren Towart
Everlast Fitness Club - Newcastle
GBR
Great Britain
Stocken 2
Stocken Boat Club 2
GBR
Great Britain
David Seaman
Great Britain
GBR
Great Britain
James Hill
Minerva rowing club
GBR
Great Britain
Davey Robinson
Great Britain
GBR
Great Britain
Christopher Wilding
Shapesmiths
GBR
Great Britain
Richard Potter
Fitness Matters
GBR
Great Britain
Stocken 3
Stocken Boat Club 3
GBR
Great Britain
Chris Scott
MAD Team IRC
GBR
Great Britain
Stocken 4
Stocken Boat Club 4
GBR
Great Britain
Joshua Flood
Great Britain
GBR
Great Britain
Stocken 5
Stocken Boat Club 5
GBR
Great Britain
Sean Dickinson
Great Britain
GBR
Great Britain
Danylo Gorenkin
University of London BC
GBR
Great Britain
Oliver Fulljames
Bounce Wimbledon
GBR
Great Britain
James Perrott
Great Britain
GBR
Great Britain
Jonathan Hamilton
CrossFit Beowulf
GBR
Great Britain
Philip Mustard
RowElite
GBR
Great Britain
Samuel Botting
Lymington Rowing Club
GBR
Great Britain
Stocken 6
Stocken Boat Club 6
GBR
Great Britain
Luke Chalcraft
Great Britain
GBR
Great Britain
Mburu Njoba
Northampton
GBR
Great Britain
Stocken 7
Stocken Boat Club 7
GBR
Great Britain
Felix Hemsted
Curlew Rowing Club
GBR
Great Britain
Tom Brain
Mumbles Rowing Club
GBR
Great Britain
Nicholas Santangeli
British Army / Royal Chester
GER
Germany
Felix Mosby
How i met Alfons
IRL
Ireland
Jamie Carlisle
St.pats rowing club
IRL
Ireland
Sean Mcconville
St pats rowing club / TOW
ITA
Italy
Alessandro Andreolli
Prosport Trento Italy
ITA
Italy
Marco Miconi
Italy
MDA
Moldova
Dmitrii Afanasiev
Fitness Doza
POL
Poland
Piotr Gielec
KU AZS SGGW
POL
Poland
Jarosław Meresiński
AZS PŚK Kielce
SUI
Switzerland
Marcel Stolz
Oriel College Boat Club
SUI
Switzerland
Loïc Schalbetter
Rowing Club Lausanne
SUI
Switzerland
Yannick Raschle
Ruderclub Erlenbach
SWE
Sweden
Amin Hassan
Hammarby IF Roddförening
UKR
Ukraine
Anton Bondarenko
Ukraine
withdrawn after draw
GBR
Great Britain
Jonathan Gleeson-Solomon
Rowbots
Try the beta version of our
new regatta site
!