Weerupdate zondagochtend
Er waait een stevig windje op de Bosbaan. Alle races, zowel over 2000m als over 500m zullen daarom worden verroeid in baan 2-7.
Mogelijk zal er ook gewerkt worden met een verkorte startprocedure. Zorg dat roeiers op de hoogte zijn van wat dit inhoudt. De wedstrijdleiding monitort de situatie en treft maatregelen wanneer nodig.
Vanwege internetproblemen kan het gebeuren dat de uitslagen van de races vertraagd binnenkomen op time-team

[ASO] Asopos de Vliet

nr.veldploeg
slag
001DOnerv C4+Dames Lila B
Isabelle Dussine
001DOnerv C4+Dames Oranje B
Wendy Lin
001DOnerv C4+Dames Oranje A
Robin van Aken
001DOnerv C4+Dames Groen
Hannah van Zweeden
001DOnerv C4+Dames Lila A
Hasse Verkuyl
001DOnerv C4+Dames Indigo A
Marieke van der Staak
001DOnerv C4+Dames Indigo B
Xin Ya te Hofstee
001DOnerv C4+Dames Roze A
Sigrid Post
001DOnerv C4+Dames Blauw A
Nienke Berk
001DOnerv C4+Dames Turquoise A
Rosa-Li Buitenhek
001DOnerv C4+Dames Rood B
Ted van den Bulk
001DOnerv C4+Dames Paars A
Indy Post
001DOnerv C4+Dames Paars B
Nina Steltenpool
001DOnerv C4+Dames Wit A
Marit Prins
001DOnerv C4+Dames Wit B
Catharine Velthuijs
001DOnerv C4+Dames Geel A
Jasmijn Jansen
001DOnerv C4+Dames Geel B
Inge van der Valk
001DOnerv C4+Dames Blauw B
Lisa van Nobelen
001DOnerv C4+Dames Turquoise B
Jolanda Meima
001DOnerv C4+Dames Bordeaux A
Britt van Veen
001DOnerv C4+Dames Rood A
Berber van der Meer
001DOnerv C4+Dames Bordeaux B
Nanou Koster
001DOnerv C4+Dames Roze B
Hanna Wetselaar
023H2xClub 2x
Jelle van Popta
023H2xM&M
Ming Lie
023H2xHErv4*/2
Jens Mathot
031DErv C4+Instroom Dames 1
Leoni Van Dijk
031DErv C4+Instroom Dames 2
Andrea van de Bunt
031DErv C4+Bliksem
Lotte Hansson
041HO 8+Op wintergewicht
Tom Levelt
041HO 8+Club 8+
Lieuwe Tabbers
041HO 8+Crisi
Mark Reinders
041HEj 8+Skadi 1
Tijmen Frensel
043D1xWillemijn Reij
Mijntje en het skiffavontuur
044DO 2xEjLZD'23
Martina Sliva
044DO 2xBolletjes
Eva Steinprinz
044DO 2xDubbel Vee
Sterre Lindenburg
044DO 2xDubbel Slay
Luka Kanneworff
049D8+EJD 22
Sytske Wolthuis
049D8+EJD'23
Rosan van Koppen
049D8+KlopjACHT
Anna Van Dorp
049D8+RAPIDO
Ilse van der Aart
101HOnerv C4+Heren Rood A
Julius Verheem
101HOnerv C4+Heren Rood B
Melle Kerkhoff
101HOnerv C4+Heren Oranje B
Heiko Ribberink
101HOnerv C4+Heren Oranje A
Joris Duivenvoorde
101HOnerv C4+Heren Groen B
Lucas Braam
101HOnerv C4+Heren Turquoise
Dani?l Weile
101HOnerv C4+Heren Paars B
David W´┐Żnsch
101HOnerv C4+Heren Blauw A
Stef Ploeg
101HOnerv C4+Heren Geel
Diteng Wu
101HOnerv C4+Heren Paars A
Pieter van Bon
101HOnerv C4+Heren Groen A
Lars Koolen
131HErv C4+Brootje Bram
Bram Paauw
131HErv C4+Instroom Heren 2
Jip van Veen
145H2-MGH
Sjoerd van Trigt
145H2-Nathan en Tijmen
Tijmen Frensel
148DO 4+Rigged
Maaike Bal
148DO 4+Hardtslag
Jelena van Kesteren
148DO 4+KaERGOdinnen
Esmaralda van de Stouwe
510HErv 4*R.I.P.
Max van der Zande
510HErv 4*Riemrukkers
Luca Prevaes
teruggetrokken met verklaring
044DO 2xFakka Louter Besties
Janna Berg
teruggetrokken na de loting
101HOnerv C4+Heren Blauw B
Lucas Braam
teruggetrokken zonder notie
148DO 4+Rowing Stones
Lisa Kapteijn
teruggetrokken voor de loting
500DErv 4*Quadruple Formaggi
Armelle Raas
teruggetrokken voor de loting
510HErv 4*Club 4*
Ming Lie
Probeer nu de beta versie van onze nieuwe regatta site!