@ Argo Sprint
inschrijvingen
loting
uitslagen
mutaties
matrix
per veld
per race
per vereniging
vrijdag
28 juni 2019
ploeg
slag
veld
race
baan
tijd
pos.
ARG
Niels van Beek
LHG 1x
voorwedstrijd 1
[4]
01:59,82
4e
Argo
ASO
Mees van der Meer
LHG 1x
voorwedstrijd 1
[5]
01:53,60
1e
Asopos 1
ASO
Jarno Hagelen
LHG 1x
voorwedstrijd 2
[6]
01:56,95
5e
Asopos 2
ASO
Ruth Andreae
DG 1x
voorwedstrijd 1
[7]
02:16,24
5e
Asopos 2
ARG
Carolien Tigelaar
DG 1x
voorwedstrijd 1
[8]
02:02,84
1e
Argo 1
ARG
Pauline Plessius
DG 1x
voorwedstrijd 2
[3]
02:12,83
4e
Argo 3
ASO
Sanne Dijkstra
DG 1x
voorwedstrijd 2
[6]
02:04,07
2e
Asopos 1
ARG
Aranka Windmeijer
DG 1x
voorwedstrijd 2
[7]
02:06,76
3e
Argo 2
ASO
Vivian Andriessen
DG 1x
voorwedstrijd 3
[7]
02:27,12
6e
Asopos 3
ARG
Argo
HTal 8+
voorwedstrijd 1
[7]
01:38,16
2e
Pim Scheiberlich
ARG
Argo
LDEj 4*
voorwedstrijd 1
[4]
01:56,97
3e
Donna Algra
ASO
Asopos
LDEj 4*
voorwedstrijd 2
[8]
01:52,17
1e
Manon Brenters
ARG
Argo
DTal 8+
voorwedstrijd 2
[8]
01:51,30
2e
Femke Weerdenburg
ARG
Argo 1
LHG 2-
voorwedstrijd 1
[6]
02:00,28
4e
Tom Bachmann
ARG
Argo 2
LHG 2-
voorwedstrijd 1
[7]
01:52,53
3e
TIm Janssen
ARG
Argo 3
LHG 2-
voorwedstrijd 2
[6]
01:51,90
2e
Leander Gall
ASO
Asopos
LDG 2x
voorwedstrijd 2
[3]
01:56,87
1e
Elsemieke Hack
ARG
Argo
LDG 2x
voorwedstrijd 2
[8]
02:07,55
5e
Sophie Kemme
ASO
Asopos
HEj 4+
voorwedstrijd 1
[4]
01:45,80
2e
Niels Levelt
ARG
Argo
LHEj 8+
voorwedstrijd 2
[5]
01:32,36
4e
Ruben Hemler
ARG
Argo/Beatrix
DG 2x
voorwedstrijd 1
[7]
01:59,14
3e
Lisa van Slagmaat
ARG
Argo
DTal4*
voorwedstrijd 1
[7]
02:11,06
3e
Simone Tromp
ARG
Argo/KR Brugge/Hoop/Rijnland
Bedr 8+
Final
[5]
01:47,92
1e
Jaap Dikkers
ASO
Mees van der Meer
LHG 1x
A-finale
[6]
01:49,69
3e
Asopos 1
ARG
Carolien Tigelaar
DG 1x
A-finale
[5]
02:05,04
4e
Argo 1
ASO
Sanne Dijkstra
DG 1x
A-finale
[8]
02:03,08
2e
Asopos 1
ASO
Asopos
HG 2-
A-finale
[6]
01:43,54
1e
Mathijs Berkhout
ARG
Argo 3
LHG 2-
A-finale
[4]
01:49,18
3e
Leander Gall
ARG
Argo 2
LHG 2-
A-finale
[8]
01:55,31
6e
TIm Janssen
ARG
Argo
DEj 8+
A-finale
[4]
01:44,02
6e
Pibbe Dirkson
ARG
Argo
DTal4*
A-finale
[3]
02:12,73
6e
Simone Tromp
ARG
Argo
HTal 8+
A-finale
[4]
01:39,30
6e
Pim Scheiberlich
ARG
Argo
DTal 8+
A-finale
[4]
01:57,26
5e
Femke Weerdenburg
ARG
Argo/Beatrix
DG 2x
A-finale
[8]
01:59,41
3e
Lisa van Slagmaat
ARG
Argo
HE 2x
A-finale
[5]
01:34,84
1e
Reinder Droppers
ASO
Asopos
HE 2x
A-finale
[8]
01:43,68
3e
Thijs-Jan van Aalst
ASO
Asopos
LDG 2x
A-finale
[6]
01:52,41
1e
Elsemieke Hack
ARG
Argo
DEj 4+
A-finale
[5]
01:54,09
4e
Isabelle van Doorn
ASO
Stephan Wiegerink
HG 1x
A-finale
[4]
02:07,93
5e
Asopos
ASO
Asopos
LHG 4-
A-finale
[4]
01:33,66
4e
Casper Roes
ASO
Asopos
HEj 4+
A-finale
[7]
01:39,96
6e
Niels Levelt
ARG
Argo 1
HE 2+
A-finale
[6]
01:45,50
2e
Daan Jordaan
ARG
Argo 2
HE 2+
A-finale
[8]
01:44,34
1e
Tijmen van Rietbergen
ARG
Argo
LDEj 4*
A-finale
[3]
01:50,87
5e
Donna Algra
ASO
Asopos
LDEj 4*
A-finale
[6]
01:45,47
1e
Manon Brenters
ARG
Argo
HEj 8+
A-finale
[7]
01:25,93
4e
Mark Sinke
Probeer nu de beta versie van onze
nieuwe regatta site
!