@ ARB Bosbaanwedstrijden
inschrijvingen
loting
uitslagen
live
matrix
per veld
per race
per vereniging
zaterdag
15 juni 2024
nr.
ploeg
slag
veld
race
baan
tijd
pos.
WIL
Willem III
J18 2x
voorwedstrijd 2
[4]
07:09,84
2e
Wouter Aris
SPA
Spaarne/Willem III
J18 2x
voorwedstrijd 3
[6]
06:46,51
1e
Jaap Baud
OKE
Okeanos/Orca/Willem III
LHEj 8+
voorwedstrijd 2
[2]
06:29,21
5e
Wessel Wenneker
WIL
Willem III/Amstel
M16 B 2x
voorwedstrijd 2
[2]
08:00,94
1e
Layla Rademaker
WIL
51
Boris Bijen
J14 1x
heat 1
[2]
niet gestart
Willem III 2
WIL
52
Rijk van Dis
J14 1x
heat 1
[3]
04:59,96
3e
Willem III 1
WIL
58
Jip te Nijenhuis
J14 1x
heat 2
[4]
04:19,91
1e
Willem III 4
WIL
63
Max Coppens
J14 1x
heat 3
[4]
04:33,28
3e
Willem III 3
WIL
66
Willem III
M14 4*
heat
[2]
04:12,10
3e
Anna Regev
WIL
Willem III
J18 2x
A-finale
[1]
06:55,84
6e
Wouter Aris
SPA
Spaarne/Willem III
J18 2x
A-finale
[4]
06:39,79
3e
Jaap Baud
WIL
Loïs van Dis
M16 1x
heat 3
[2]
08:21,43
1e
Willem III 2
HUN
De Hunze/Willem III
M18 2-
A-finale
[3]
08:10,05
2e
Lyske Tromp
WIL
Marnix Mulder
J16 1x
heat 1
[4]
08:43,48
4e
Willem III 6
WIL
Béla Morreau
J16 1x
heat 1
[6]
niet gestart
Willem III 8
WIL
Sten Bronkhorst
J16 1x
heat 2
[4]
08:31,19
5e
Willem III 3
WIL
Laurens Groot
J16 1x
heat 3
[2]
08:13,27
4e
Willem III 5
WIL
Martijn Aris
J16 1x
heat 4
[1]
07:54,34
1e
Willem III 4
WIL
Vincent Went
J16 1x
heat 5
[2]
08:14,84
3e
Willem III 7
WIL
Niklas Roos
J16 1x
heat 6
[6]
08:02,26
6e
Willem III 2
HEM
Hemus/Willem III
J18 4-
A-finale
[2]
06:57,29
3e
Thomas Wesdorp
WIL
Willem III/Amstel
M18 4x
A-finale
[3]
07:09,98
1e
Bruun Schwartz
OKE
Okeanos/Orca/Willem III
LHEj 8+
B-finale
[3]
06:26,17
4e
Wessel Wenneker
WIL
Willem III/Amstel
M16 B 2x
A-finale
[1]
08:03,37
1e
Layla Rademaker
WIL
Willem III/Hoop
J16 8+
A-finale
[3]
06:41,87
2e
Niklas Roos
WIL
Willem III/Amycus/De Hunze/Alkmaarsche R&ZV/Viking/Nereus
J18 8+
A-finale
[2]
06:21,44
4e
Siem Wegman
SPA
Spaarne/Willem III/DDS/Tromp
J18 8+
A-finale
[5]
06:04,24
1e
Jaap Baud
zondag
16 juni 2024
nr.
ploeg
slag
veld
race
baan
tijd
pos.
WIL
Tabo Stekelenburg
DE 1x
voorwedstrijd 1
[2]
08:09,01
3e
Willem III 4
WIL
Lotta van Westreenen
DE 1x
voorwedstrijd 1
[6]
08:04,62
2e
Willem III 1
WIL
Minou Bouman
DE 1x
voorwedstrijd 2
[3]
08:03,39
2e
Willem III 2
WIL
Willem III 2
J16 B 2x
voorwedstrijd 1
[5]
07:50,82
4e
Laurens Groot
WIL
Willem III 3
J16 B 2x
voorwedstrijd 1
[6]
07:32,03
2e
Martijn Aris
OKE
Okeanos/Orca/Willem III
LHB 8+
voorwedstrijd 2
[3]
06:22,44
3e
Wessel Wenneker
WIL
71
Fleur van Oerle
M14 1x
heat 1
[2]
04:39,54
3e
Willem III 3
WIL
73
Veerle Booij
M14 1x
heat 1
[3]
04:50,04
4e
Willem III 5
WIL
75
Sophie Rademaker
M14 1x
heat 1
[5]
04:28,21
2e
Willem III 6
WIL
77
Anna Regev
M14 1x
heat 2
[3]
04:41,71
5e
Willem III 2
WIL
85
Mies Dijksterhuis
M14 1x
heat 3
[5]
04:39,46
4e
Willem III 1
WIL
86
Sophie Akkerman
M14 1x
heat 3
[6]
04:54,64
5e
Willem III 4
WIL
89
Willem III
J14 4*
heat
[4]
04:04,63
3e
Jip te Nijenhuis
VIK
Viking/De Hunze/Willem III
M18 4-
A-finale
[4]
07:19,21
2e
Lyske Tromp
WIL
Lotta van Westreenen
DE 1x
A-finale
[3]
07:59,04
3e
Willem III 1
WIL
Minou Bouman
DE 1x
A-finale
[4]
08:00,60
4e
Willem III 2
WIL
Tabo Stekelenburg
DE 1x
A-finale
[5]
08:15,15
6e
Willem III 4
WIL
Willem III 2
J16 B 2x
B-finale
[4]
07:34,43
2e
Laurens Groot
WIL
Willem III 3
J16 B 2x
A-finale
[4]
07:15,03
3e
Martijn Aris
WIL
Willem III/Viking
M16 4x
A-finale
[3]
07:17,11
2e
Meintje Scheltinga
AMS
Amstel/RIC/Willem III
M16 4x
A-finale
[4]
07:47,00
4e
Anna Hind
WIL
Thijs Geels
J18 1x
heat 2
[4]
07:41,72
1e
Willem III 4
WIL
Thomas Wesdorp
J18 1x
heat 3
[4]
08:06,12
6e
Willem III 5
WIL
Lucas Wesdorp
J18 1x
heat 3
[6]
07:50,05
3e
Willem III 1
WIL
Ole Wulffraat
J18 1x
heat 5
[5]
07:30,84
2e
Willem III 3
WIL
Willem van den Eerenbeemt
J18 1x
heat 6
[3]
07:17,91
2e
Willem III 2
AMS
Amstel/Willem III
DE 4x
A-finale
[3]
07:00,80
6e
Bruun Schwartz
WIL
Willem III
DE 4x
A-finale
[6]
06:47,69
4e
Veerle Rijnders
OKE
Okeanos/Orca/Willem III
LHB 8+
A-finale
[5]
06:14,80
4e
Wessel Wenneker
WIL
Willem III/Die Leythe
J18 4x
A-finale
[3]
06:18,06
3e
David Luteijn
TRO
Tromp/Spaarne/Willem III/DDS
J18 4x
A-finale
[5]
06:12,17
2e
Jonas Dorresteijn
VIK
Viking/Alkmaarsche R&ZV/Tromp/De Hunze/Naarden/Willem III
M18 8+
A-finale
[3]
06:58,52
1e
Sanne Kessels
Probeer nu de beta versie van onze
nieuwe regatta site
!