@ ARB Bosbaanwedstrijden
inschrijvingen
loting
uitslagen
live
matrix
per veld
per race
per vereniging
zaterdag
4 juni 2022
ploeg
slag
veld
race
baan
tijd
pos.
NER
Floor van Ameijde
DGb 1x
voorwedstrijd 2
[4]
08:30,33
1e
Nereus
NER
Nereus
LHB 2x
voorwedstrijd 1
[4]
07:12,07
1e
Robin Di Mascio
NER
Nereus (p2)
HEj 4+
voorwedstrijd 1
[4]
uitgesloten
Antonie Tilanus
AMS
Amstel 1
M16 2x
voorwedstrijd 2
[4]
08:19,30
3e
Stanne van Camp
AMS
Amstel 2
M16 2x
voorwedstrijd 2
[5]
08:31,81
4e
Ernestine Pulles
NER
Nereus/Vidar/Thêta/Proteus-Eretes
DG 4x
voorwedstrijd 1
[3]
06:58,44
2e
Mieke van der mispel
ORC
Orca/Skøll/Nereus/Njord
DG 4x
voorwedstrijd 1
[4]
06:53,55
1e
Jonna van Mourik
NER
Nereus (p3)
DEj 4+
voorwedstrijd 2
[3]
08:07,80
4e
Evita Kwant
NER
Nereus (p2)
LHEj 8+
voorwedstrijd 2
[3]
06:37,12
5e
Marc Siemssen
NER
Nereus
LDEj 4*
voorwedstrijd 3
[6]
07:52,12
5e
Bodine Stubbe
NER
Nereus (p1)
HEj 8+
voorwedstrijd 1
[4]
06:01,16
2e
Koen van den Braak
NER
Nereus (p1)
DEj 8+
voorwedstrijd 3
[6]
07:04,50
1e
Noor Merkelbag
NER
Nereus
LDB 2x
A-finale
[6]
09:42,06
4e
Isabel Bangma
NER
Floor van Ameijde
DGb 1x
A-finale
[4]
09:10,04
3e
Nereus
NER
Nereus
LHB 2x
A-finale
[2]
07:37,46
1e
Robin Di Mascio
AMS
Amstel 2
M16 2x
B-finale
[3]
09:02,50
2e
Ernestine Pulles
AMS
Amstel 1
M16 2x
A-finale
[6]
09:00,42
3e
Stanne van Camp
LAG
Laga/Dudok van Heel
HE 2x
A-finale
[2]
07:19,69
1e
Maxim Den Boogert
NER
Nereus/Njord
HE 2x
A-finale
[4]
07:26,23
2e
Boris Mulder
GYA
Gyas/Triton
HE 2x
A-finale
[6]
07:35,13
6e
Max Gompel
ORC
Orca/Skøll/Nereus/Njord
DG 4x
A-finale
[2]
07:27,92
1e
Jonna van Mourik
NER
Nereus/Vidar/Thêta/Proteus-Eretes
DG 4x
A-finale
[4]
07:33,45
2e
Mieke van der mispel
NER
Nereus (p3)
DEj 4+
B-finale
[4]
09:01,07
2e
Evita Kwant
TRI
Triton/Nereus
LDG 4x
A-finale
[6]
08:10,82
3e
Charlotte Russel
NER
Nereus (p1)
HEj 8+
A-finale
[6]
06:40,55
3e
Koen van den Braak
NER
Nereus (p1)
DEj 8+
A-finale
[3]
07:32,31
2e
Noor Merkelbag
zondag
5 juni 2022
ploeg
slag
veld
race
baan
tijd
pos.
AMS
Amstel 1
M16 Ej 2x
voorwedstrijd 1
[3]
08:47,08
1e
Stanne van Camp
AMS
Amstel 2
M16 Ej 2x
voorwedstrijd 1
[4]
08:55,06
2e
Ernestine Pulles
NER
Mieke van der mispel
DE 1x
voorwedstrijd 1
[2]
08:48,13
1e
Nereus 2
NER
Floor van Ameijde
DE 1x
voorwedstrijd 2
[4]
08:37,21
1e
Nereus 1
NER
Nereus 1
DB 2x
voorwedstrijd 2
[4]
08:14,73
2e
Anneloes Pluimert
NER
Nereus
HG 4+
voorwedstrijd 2
[4]
07:05,47
2e
Mick Van Banning
NER
Nereus
LHB 2x
voorwedstrijd 2
[4]
07:12,75
1e
Robin Di Mascio
NER
Nereus 2
DE 8+
voorwedstrijd 1
[5]
07:14,69
4e
Noor Merkelbag
NER
Nereus 1
DE 8+
voorwedstrijd 1
[6]
06:49,13
1e
Jente Jongsma
NER
Nereus
HE 8+
voorwedstrijd 2
[4]
05:56,40
1e
Jan-Mattis Lassen
NER
Nereus/Triton
LDE 4x
A-finale
[4]
07:13,48
3e
Kike Wolters
NER
Nereus
LDB 4*
voorwedstrijd 1
[1]
07:54,82
2e
Bodine Stubbe
AMS
Amstel 2
M16 Ej 2x
A-finale
[2]
08:14,17
2e
Ernestine Pulles
AMS
Amstel 1
M16 Ej 2x
A-finale
[3]
08:08,70
1e
Stanne van Camp
NER
Mieke van der mispel
DE 1x
A-finale
[3]
08:10,81
2e
Nereus 2
NER
Floor van Ameijde
DE 1x
A-finale
[4]
08:20,40
3e
Nereus 1
LAG
Laga/Gyas/Dudok van Heel/Triton
LHE 4x
A-finale
[3]
06:06,28
1e
Max Gompel
NER
Nereus 1
DB 2x
A-finale
[1]
07:41,29
1e
Anneloes Pluimert
NER
Nereus
HG 4+
A-finale
[2]
06:36,58
2e
Mick Van Banning
TRI
Triton
HGb 4-
A-finale
[2]
06:23,58
3e
Olaf Westra
NER
Nereus
LHB 2x
A-finale
[4]
07:02,35
1e
Robin Di Mascio
ORC
Orca/Skøll/Nereus/Njord
DE 4x
A-finale
[5]
06:48,14
2e
Jonna van Mourik
NER
Nereus 1
DE 8+
A-finale
[4]
06:41,40
4e
Jente Jongsma
NER
Nereus
HE 8+
A-finale
[4]
05:46,17
3e
Jan-Mattis Lassen
NER
Nereus
LDB 4*
A-finale
[2]
07:50,04
5e
Bodine Stubbe
TRI
Triton/Aegir/Laga/Thêta/Gyas
LHE 8+
A-finale
[5]
05:57,71
1e
Stefan Slagter
Probeer nu de beta versie van onze
nieuwe regatta site
!