datumveldver.ploegwijziging
zo 17:52J18 8+ WIL Willem III/Amstel stuur Klaas Baud is vervangen door Ruben Barkey 
zo 17:46J18 8+ DDS DDS-combi stuur Quintus Dingeldein is vervangen door Rinse van der Oord 
zo 16:39DE 4x TRI Triton/Nereus roeier Merel Kraak is vervangen door Willemijn Winters 
zo 16:24J16 8+ SPA Spaarne-combi stuur Amély Carrière is vervangen door Halley Heideveld 
zo 16:04J16 8+ WIL Willem III/RIC/Amstel stuur Cas Simons is vervangen door Ruben Barkey 
zo 15:18DB 1x AMS Amstel ploeg is teruggetrokken na de loting 
zo 14:41LHB 1x SAU Saurus ploeg is teruggetrokken na de loting 
zo 12:47M16 8+ AMS Amstel/Hoop roeier Katia Farias Rodriguez is vervangen door Gwendolyn Bloemen 
zo 11:55LDB 4* GYA Gyas stuur Jaring Melchers is vervangen door Xenia Melillo 
zo 11:23HB 2x ZWO Zwolsche roeier Cristian van Eeden is vervangen door Christian Benstein
roeier Christian Benstein is vervangen door Cristian van Eeden 
zo 10:56HE 8+ WIL Willem III-combi stuur Charlotte Russel is vervangen door Mees van Nierop 
zo 10:08M16 1x RIC RIC 1 ploeg is teruggetrokken na de loting 
zo 08:46DGb 4- ASO Asopos 1 ploeg is teruggetrokken na de loting 
zo 08:07DE 4x SKO Skøll/Willem III roeier Nika Vos is vervangen door Jonneke Boere 
zo 07:34DE 8+ OKE Okeanos roeier Claartje Ottens is vervangen door Sigrid Dogger 
zo 04:52M18 8+ WIL Willem III/DDS/Hoop/Amstel stuur Ole Kuppens is vervangen door Ruben Barkey 
za 20:41HE 8+ GYA Gyas roeier Jasper Schaap is vervangen door Niels Kruk 
za 20:41J18 8+ DDS DDS-combi roeier Pepijn Achterberg is vervangen door Joost Magermans 
za 18:41LHE 8+ SKA Skadi roeier Jari Sijmonsbergen is vervangen door Lars van Someren
roeier Kristian Rosenkrands is vervangen door Maurits Jenniskens
roeier Maurits Jenniskens is vervangen door Kristian Rosenkrands 
za 18:06LDE 1x LAG Laga ploeg is teruggetrokken na de loting 
za 17:32M16 2x MWC Maastrichtsche 1 ploeg is teruggetrokken na de loting 
za 17:01LHG 4+ SAU Saurus ploeg is teruggetrokken na de loting 
za 16:56M16 2x HOO Hoop 3 ploeg is teruggetrokken na de loting 
za 15:58J18 4x SPA Spaarne ploeg is teruggetrokken na de loting 
za 15:28J18 8+ ARC ARC-combi stuur Nora Kaper is vervangen door Eva Griep 
za 15:07J18 4- WIL Willem III/RIC/Leythe/Spaarne ploeg is teruggetrokken na de loting 
za 14:23LHEj 8+ SKO Skøll roeier Remus Otten is vervangen door Wout van der Ploeg 
za 13:49DDev 4- TRI Triton ploeg is teruggetrokken na de loting 
za 13:47HG 2- TRI Triton ploeg is teruggetrokken na de loting 
za 13:40LHE 4- TRI Triton ploeg is teruggetrokken na de loting 
za 12:42M18 8+ SPA Spaarne/Naarden stuur Willem Gribnau is vervangen door Lisa Mos 
za 11:53M18 4- AMS Amstel/Willem III ploeg is teruggetrokken na de loting 
za 11:07M16 2x AMS Amstel 4 ploeg is teruggetrokken na de loting 
za 10:59M18 4x TRO Tromp/RIC roeier Mare Schulten is vervangen door Bente Lochtenberg 
za 10:34DDev 4- ORC Orca roeier Tami de Lange is vervangen door Maria Mojet 
za 10:12DE 2+ ARG Argo stuur Roos van Haeff is vervangen door Sanne Willemsen 
za 10:08LHE 8+ SKA Skadi/Triton roeier Camiel Schreuder is vervangen door Pepijn Verploegh
roeier Pepijn Verploegh is vervangen door Ben van Brussel
roeier Pieter Labaar is vervangen door Leander Geschiere 
za 09:35DE 2+ NJO Njord stuur Lisa Bleijerveen is vervangen door Dorinda Bolte 
za 09:34DEj 8+ NJO Njord (p5) roeier Maud van Zagten is vervangen door Anne-Roos Kersbergen 
za 09:22J18 4x NEP Neptunus/Willem III/Leythe roeier Sjoerd van Loon is vervangen door Arno Mulder 
za 09:09M16 2x VIK Viking 2 ploeg is teruggetrokken na de loting 
za 08:10HDev 4- TRI Triton/Viking roeier Casper van Luyken is vervangen door Daan van Herwaarden 
za 06:53DG 4+ SKO Skøll 2 stuur Julia Groenveld is vervangen door Aranka Kops 
15-06-2018HEj 8+ PRO Proteus/Njord roeier Coen Jansen is vervangen door Jasper Sprokkereef 
15-06-2018DB 1x MAA Maas ploeg is ingeschreven, veld opnieuw geloot
roeier Pau Koster 
15-06-2018M14 1x VIK Viking 4 ploeg is teruggetrokken na de loting 
15-06-2018M14 1x VIK Viking 3 ploeg is teruggetrokken na de loting 
15-06-2018M14 1x VIK Viking 2 ploeg is teruggetrokken na de loting 
15-06-2018M14 1x VIK Viking 1 ploeg is teruggetrokken na de loting 
15-06-2018M14 4* VIK Viking 1 ploeg is ingeschreven, veld opnieuw geloot
roeier Fay Klos
roeier Jara de Bie
roeier Eva Daanen
roeier Bente Scheffer
stuur Quinten de Cocq 
15-06-2018DE 2+ THE Thêta stuur Carijn Mulder is vervangen door Maartje Hoogeveen 
15-06-2018HG 4+ BOR Boreas ploeg is teruggetrokken na de loting 
15-06-2018DE 4x NER Nereus/Euros/Njord/Orca roeier Bente Paulis is vervangen door Margriet Lantink 
15-06-2018DE 2x NJO Njord/Nereus roeier Bente Paulis is vervangen door Martine van den Boomgaard 
15-06-2018HB 1x ASO Asopos ploeg is teruggetrokken na de loting 
15-06-2018HG 1x ASO Asopos ploeg is teruggetrokken na de loting 
15-06-2018M18 2x TRO Tromp/Maas (*) ploeg is teruggetrokken na de loting 
15-06-2018J18 8+ DDS DDS-combi ploeg is ingeschreven, veld opnieuw geloot
roeier Elias Stoffers
roeier Mart Turksema
roeier Wart Stor
roeier Quinten van der Horst
roeier Pepijn Achterberg
roeier Willem Ooink
roeier Joost Boogaard
roeier Tycho Ambachtsheer
stuur Quintus Dingeldein 
15-06-2018J18 8+ ARC ARC-combi ploeg is ingeschreven, veld opnieuw geloot
roeier Nikolai van den Dungen
roeier Thijs Mulder
roeier Pim Kloet
roeier Robert Pluymert
roeier Wieger van Breukelen
roeier Bauke van Breukelen
roeier Timo van Helvoort
roeier Cas Simons
stuur Nora Kaper 
15-06-2018LDEj 4* EUR Euros ploeg is teruggetrokken na de loting 
15-06-2018DG 4+ ARG Argo/Skadi roeier Maxime Visser is vervangen door Silke Jonk 
15-06-2018J16 8+ PAM Pampus/Hoop/Tromp ploeg is ingeschreven, veld opnieuw geloot
roeier Ruben Blokhuis
roeier Hugo Snelder
roeier Quinten van der Horst
roeier Melle Delfgaauw
roeier Neo Festen
roeier Koen van de Braak
roeier Sybren den Dekker
roeier Severin Broekman
stuur Quinten Lykles 
15-06-2018HE 4- TRI Triton/Skøll/Skadi/Nereus ploeg is teruggetrokken na de loting 
14-06-2018HG 4+ PRO Proteus 1 stuur Marijn van Loo is vervangen door Eva van Hooijdonk 
14-06-2018J18 2x HOO Hoop 2 ploeg is teruggetrokken na de loting 
14-06-2018HB 2x ZWO Zwolsche roeier Christian Benstein is vervangen door Cristian van Eeden
roeier Cristian van Eeden is vervangen door Christian Benstein 
14-06-2018HDev 2x ZWO Zwolsche roeier Christian Benstein is vervangen door Cristian van Eeden
roeier Cristian van Eeden is vervangen door Christian Benstein