Blok 3 geschrapt
Blok 3 wordt wegens harde wind en onervaren nummers geschrapt. De resultaten van de time-trials van blok 1 is dus het eindresultaat. De prijsuitreiking zal plaatsvinden na blok 4.
Blok 4 wordt een time-trial
Wegens harde wind bij de start wordt blok 4 een time-trial.
Verplaatsing starttijd blok 4
De start van blok 4 wordt verplaatst naar 14 uur wegens het vervallen van blok 3.

zaterdag

23 maart 2024

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
GYA10Magnus PolusHOnerv C4+voorwedstrijd 2za 09:07[5]
Bastiaan van der Weide
GYA15Novem InvictiHOnerv C4+voorwedstrijd 3za 09:14[4]
Julian Pasveer
GYA24TorpedoHOnerv C4+voorwedstrijd 1za 09:28[1]
Geert Boerema
GYA25BacchusHOnerv C4+voorwedstrijd 1za 09:28[2]
Niek Seller
GYA45StyxHOnerv C4+voorwedstrijd 4za 09:49[6]
Arthur Boerema
GYA56De UitvaartHOnerv C4+voorwedstrijd 2za 10:03[5]
Floris Pijs
GYA59CeleritasHOnerv C4+voorwedstrijd 3za 10:10[2]
Koen Polmans
GYA64ArgonautsHOnerv C4+voorwedstrijd 4za 10:17[1]
Owen Leegwater
GYA74FeroxHOnerv C4+voorwedstrijd 5za 10:24[5]
Baue Reith
GYA233DrieDubbel PlezierDErv 2xvoorwedstrijdza 10:31[2]
Roos Tamming
GYA84Opdreef 1DOnerv C4+voorwedstrijd 1za 11:30[4]
Fleur Roetman
GYA77Opdreef 2DOnerv C4+voorwedstrijd 2za 11:37[3]
Fien Vreugdenhil
GYA94LOOSDErv 4+voorwedstrijdza 11:51[2]
Annemarijs van der Ploeg
GYA95ZeeparelsDErv 4+voorwedstrijdza 11:51[3]
Eline Lesman
GYA97UitgeloeidDErv 4+voorwedstrijdza 11:51[5]
Sophie van Zanten
AEG100Aegir/GyasOC4+voorwedstrijd 1za 11:58[3]
Floris Punt
GYA15Novem InvictiHOnerv C4+B-finaleza 13:44
Julian Pasveer
GYA10Magnus PolusHOnerv C4+A-finaleza 13:51
Bastiaan van der Weide
GYA24TorpedoHOnerv C4+C-finaleza 14:05
Geert Boerema
GYA45StyxHOnerv C4+C-finaleza 14:05
Arthur Boerema
GYA25BacchusHOnerv C4+B-finaleza 14:12
Niek Seller
GYA59CeleritasHOnerv C4+C-finaleza 14:40
Koen Polmans
GYA64ArgonautsHOnerv C4+C-finaleza 14:40
Owen Leegwater
GYA74FeroxHOnerv C4+B-finaleza 14:47
Baue Reith
GYA56De UitvaartHOnerv C4+A-finaleza 14:54
Floris Pijs
GYA233DrieDubbel PlezierDErv 2xA-finaleza 15:45
Roos Tamming
GYA77Opdreef 2DOnerv C4+C-finaleza 15:52
Fien Vreugdenhil
GYA84Opdreef 1DOnerv C4+A-finaleza 16:07
Fleur Roetman
GYA94LOOSDErv 4+A-finaleza 16:14
Annemarijs van der Ploeg
GYA95ZeeparelsDErv 4+A-finaleza 16:14
Eline Lesman
GYA97UitgeloeidDErv 4+A-finaleza 16:14
Sophie van Zanten
AEG100Aegir/GyasOC4+B-finaleza 16:28
Floris Punt

zondag

24 maart 2024

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
GYA114Boozecruise x Fl├╝gelschlagDOnerv C4+time-trialzo 09:00
Anouk Zonneveld
GYA118SirenaeDOnerv C4+time-trialzo 09:00
Eline Udo
GYA137Carpe NoctemDOnerv C4+time-trialzo 09:28
Dana Huisman
GYA147BriscillaDOnerv C4+time-trialzo 09:28
Noor Wegdam
GYA162EurydiceDOnerv C4+time-trialzo 09:56
Tess Olde Dubbelink
GYA166VictoriaDOnerv C4+time-trialzo 09:56
Inge Willemsen
GYA180HartslagDOnerv C4+time-trialzo 10:24
Laura Heeres
GYA193IN FOSSADOnerv C4+time-trialzo 10:24
Amaya Zinck
GYA194MareposaDOnerv C4+time-trialzo 10:24
Fleur van Slooten
GYA206Nynke en CornelisMix2xtime-trialzo 11:45
Cornelis van der Heijden
GYA208JJ in de tweeMix2xtime-trialzo 11:45
Jasmijn van Valkenburg
GYA220Brutus 1HOnerv C4+time-trialzo 11:52
Ingmar Linnenbank
GYA221Brutus 2HOnerv C4+time-trialzo 11:52
Floris Le Large
GYA228Kleintje Royal ClubHErv 4+time-trialzo 12:13
Joris Kluvers
GYA206Nynke en CornelisMix2xA-finalezo 14:00
Cornelis van der Heijden
GYA208JJ in de tweeMix2xA-finalezo 14:00
Jasmijn van Valkenburg
GYA220Brutus 1HOnerv C4+C-finalezo 14:07
Ingmar Linnenbank
GYA221Brutus 2HOnerv C4+C-finalezo 14:07
Floris Le Large
GYA228Kleintje Royal ClubHErv 4+A-finalezo 14:28
Joris Kluvers
Probeer nu de beta versie van onze nieuwe regatta site!