Sunday Redrawn
The Sunday J14-15 Regatta has been redrawn

Sun, 15:47 - Race 240A - W J14 2nd 8x+ Heat 1

1st, 2nd, 3rd => FA, remainder => FB

pos.codecrew
stroke
lane500mfinish
interval
qualification
1.SBTSurbiton High School Boat Club C[5]02:01.16(1)04:10.09(1)FA
 SIOBHAN STARKEY02:08.93
2.MOSMossbourne Rowing Academy A[3]02:03.56(2)04:17.29(2)FA
 Raya Yaneva02:13.73+7.20
3.PHSPutney High School Boat Club B[2]02:05.76(3)04:18.77(3)FA
 Raphaela West02:13.01+8.68
4.SWPSir William Perkins's School Rowing Club B[4]02:18.21(4)04:34.61(4)FB
 Maddie Bell02:16.40+24.52

Sun, 15:55 - Race 241B - W J14 2nd 8x+ Heat 2

1st, 2nd, 3rd => FA, remainder => FB

pos.codecrew
stroke
lane500mfinish
interval
qualification
1.SBTSurbiton High School Boat Club B[3]01:53.31(1)03:51.89(1)FA
 ISABELLE STOKES01:58.58
2.SBTSurbiton High School Boat Club D[2]01:55.16(2)03:53.89(2)FA
 EVA COHEN01:58.73+2.00
3.PHSPutney High School Boat Club A[5]02:02.33(3)04:08.47(3)FA
 Maia Saunders02:06.14+16.58
4.SWPSir William Perkins's School Rowing Club C[4]02:02.92(4)04:13.45(4)FB
 Claudia Frasik02:10.53+21.56

Sun, 17:25 - Race 250K - W J14 2nd 8x+ Final B

pos.codecrew
stroke
lane500mfinish
interval
difference
1.SWPSir William Perkins's School Rowing Club B[4]02:08.13(2)04:13.53(1)
 Maddie Bell02:05.40
2.SWPSir William Perkins's School Rowing Club C[5]02:03.58(1)04:25.04(2)
 Claudia Frasik02:21.46+11.51

Sun, 17:33 - Race 251L - W J14 2nd 8x+ Final A

pos.codecrew
stroke
lane500mfinish
interval
difference
1.SBTSurbiton High School Boat Club B[4]01:57.25(1)03:59.87(1)
 ISABELLE STOKES02:02.62
2.SBTSurbiton High School Boat Club D[6]01:58.68(2)04:01.54(2)
 EVA COHEN02:02.86+1.67
3.SBTSurbiton High School Boat Club C[5]02:06.90(3)04:21.58(3)
 SIOBHAN STARKEY02:14.68+21.71
4.MOSMossbourne Rowing Academy A[3]02:11.54(4)04:25.64(4)
 Raya Yaneva02:14.10+25.77
5.PHSPutney High School Boat Club B[7]02:11.89(5)04:33.84(5)
 Raphaela West02:21.95+33.97
6.PHSPutney High School Boat Club A[2]--04:59.33(6)
 Maia Saunders+59.46