Finales in waaiervorm en verboden banen
Voor velden waarvoor in het ochtendblok een voorwedstrijd is gevaren, geldt dat de finales preventief in waaiervorm gestart worden - waarbij de als eerst gekwalificeerde ploegen in de lage banen geplaatst worden.

Voor de velden met een directe A-finale wordt het de eerlijkste oplossing geacht om bij de originele lotingsvolgorde blijven, en dus niet over te gaan tot het varen van time trials.

De banen waarin gevaren wordt blijven 3 tot en met 8. Banen 0, 1 en 2 zijn verboden terrein.

zaterdag

ploeg
slag
veldheatbaantijdpos.
ARGArgo 1Ej 4+voorwedstrijd 1[3]07:26,962e
Reinder Droppers
ARGArgo 2Ej 4+voorwedstrijd 1[7]07:51,835e
Jens Smits
ARGArgoDDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:49,122e
Maaike Overstraten Kruijsse
ARGArgoG 2-voorwedstrijd 3[4]07:56,603e
Harm Brouwer
ARGArgoDEj 8+voorwedstrijd 1[5]07:52,423e
Julia Brockherde
ARGArgoLDEj 4*voorwedstrijd 1[2]08:49,753e
Sterre Bour
ARGArgoLDDev 2xvoorwedstrijd 3[1]08:43,121e
Floor Steenvoorden
ARGArgoG 1xvoorwedstrijd 4[6]08:28,171e
Jorrit Lind
ARGArgoDev 4-voorwedstrijd 1[2]07:22,022e
Luuk Achterberg
ARGArgoLDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:34,523e
Joan Capellà Pujol
ARGArgo/PhocasLEj 8+voorwedstrijd 2[4]07:29,105e
Janhenk Boekeloo
ARGArgo 1Ej 4+A-finale[1]07:52,315e
Reinder Droppers
ARGArgoDDev 4-A-finale[4]08:17,793e
Maaike Overstraten Kruijsse
ARGArgoDEj 8+B-finale[5]08:16,452e
Julia Brockherde
ARGArgoLDEj 4*B-finale[4]08:53,041e
Sterre Bour
ARGArgoLDDev 2xA-finale[6]09:09,743e
Floor Steenvoorden
ARGArgoG 1xA-finale[4]09:12,204e
Jorrit Lind
ARGArgoDev 4-A-finale[2]07:30,764e
Luuk Achterberg
ARGArgoLDB 2xA-finale[6]09:43,014e
Eva Vennik
ARGArgoLDev 4-B-finale[5]07:29,342e
Joan Capellà Pujol

zondag

ploeg
slag
veldheatbaantijdpos.
ARGArgoG 4-voorwedstrijd 2[6]07:16,502e
Luuk Achterberg
ARGArgo 1B 4+voorwedstrijd 2[5]07:42,031e
Reinder Droppers
ARGArgo 2B 4+voorwedstrijd 2[8]07:49,434e
Jens Smits
ARGArgoDB 4+voorwedstrijd 1[6]08:22,041e
Maaike Overstraten Kruijsse
ARGArgo/PhocasLB 8+voorwedstrijd 2[5]07:12,456e
Janhenk Boekeloo
ARGArgoE 2-voorwedstrijd 2[3]07:53,163e
Harm Brouwer
ARGArgoLG 4-voorwedstrijd 3[4]07:24,362e
Joan Capellà Pujol
ARGArgoB 1xvoorwedstrijd 3[4]08:16,785e
Jorrit Lind
ARGArgoLB 1xvoorwedstrijd 3[4]08:32,504e
Julian Bakker
ARGArgo 3LDG 2xvoorwedstrijd 1[4]09:06,205e
Marije Kea
ARGArgo 2LDG 2xvoorwedstrijd 2[4]09:04,265e
Sterre Bour
ARGArgo 1LDG 2xvoorwedstrijd 3[4]08:17,552e
Floor Steenvoorden
ARGArgoDB 8+voorwedstrijd 2[7]07:38,884e
Julia Brockherde
ARGArgoG 4-A-finale[6]07:17,165e
Luuk Achterberg
ARGArgo 2B 4+B-finale[4]07:46,831e
Jens Smits
ARGArgo 1B 4+A-finale[2]07:38,974e
Reinder Droppers
ARGArgoDB 4+A-finale[4]08:03,801e
Maaike Overstraten Kruijsse
ARGArgo/PhocasLB 8+B-finale[7]07:14,723e
Janhenk Boekeloo
ARGArgoLG 4-A-finale[8]07:23,844e
Joan Capellà Pujol
ARGArgoE 2-A-finale[7]08:24,156e
Harm Brouwer
ARGArgoDB 8+B-finale[3]07:59,841e
Julia Brockherde
ARGArgo 1LDG 2xA-finale[8]08:25,973e
Floor Steenvoorden
ARGArgoLB 1xB-finale[7]08:37,653e
Julian Bakker