Meld je nu op time-team.nl aan voor automatische social media (Facebook/Twitter) uitslagen posts tijdens de Varsity 130 en de rest van het seizoen. |
ploeg slag | veld | heat | baan | tijd | pos. | |
---|---|---|---|---|---|---|
Nereus | B 4+ | voorwedstrijd 2 | [4] | 07:28,01 | 2e | |
Tom Odding | ||||||
Nereus | Jonge Acht | voorwedstrijd 2 | [5] | 06:27,27 | 1e | |
Tim Nelissen | ||||||
Nereus | Dames Acht | voorwedstrijd 2 | [2] | 07:09,06 | 1e | |
Anouk Prein | ||||||
Nereus 1 | LN 2- | voorwedstrijd 2 | [2] | 07:43,05 | 1e | |
Berend Mortier | ||||||
Nereus 2 | LN 2- | voorwedstrijd 2 | [3] | 07:48,75 | 2e | |
Maxime Eiselin | ||||||
Nereus | Lichte Acht | voorwedstrijd 3 | [6] | 06:31,48 | 1e | |
Sjoerd Goeij, de | ||||||
Nereus | Oude Vier | voorwedstrijd 1 | [4] | 06:40,78 | 1e | |
Robert Lücken | ||||||
Nereus 4 | O 2- | voorwedstrijd 1 | [5] | 07:36,53 | 4e | |
Hugo Spanjaard | ||||||
Nereus 1 | O 2- | voorwedstrijd 2 | [2] | 07:32,81 | 3e | |
Ian de Wolf | ||||||
Nereus 2 | O 2- | voorwedstrijd 2 | [3] | 07:31,18 | 2e | |
Bart Aulbers | ||||||
Nereus 3 | O 2- | voorwedstrijd 2 | [5] | 07:50,18 | 4e | |
Koen Maarleveld | ||||||
Nereus 1 | B 1x | voorwedstrijd 1 | [3] | 08:07,01 | 1e | |
Robert Vicic | ||||||
Nereus 2 | B 1x | voorwedstrijd 2 | [2] | 07:58,71 | 1e | |
Folkert Hes | ||||||
Nereus | N 4+ | A-finale | [5] | 06:44,39 | 1e | |
Robert Verheul | ||||||
Nereus | B 4+ | A-finale | [5] | 07:06,45 | 2e | |
Tom Odding | ||||||
Nereus 1 | LN 2- | A-finale | [3] | 07:25,39 | 2e | |
Berend Mortier | ||||||
Nereus 2 | LN 2- | A-finale | [5] | 07:44,00 | 5e | |
Maxime Eiselin | ||||||
Nereus | LB 4+ | A-finale | [3] | 07:15,78 | 4e | |
Koen Lourijsen | ||||||
Nereus 1 | O 2- | A-finale | [1] | 07:14,32 | 3e | |
Ian de Wolf | ||||||
Nereus 2 | O 2- | A-finale | [5] | 07:25,95 | 5e | |
Bart Aulbers | ||||||
Nereus 1 | SA 2+ | A-finale | [3] | 07:43,96 | 1e | |
Freek Robbers | ||||||
Nereus 2 | SA 2+ | A-finale | [5] | 08:19,07 | 3e | |
Robbert van den Heuvel | ||||||
Nereus 1 | B 1x | A-finale | [3] | 07:35,59 | 1e | |
Robert Vicic | ||||||
Nereus 2 | B 1x | A-finale | [4] | 07:50,05 | 4e | |
Folkert Hes | ||||||
Nereus | DO 4+ | A-finale | [4] | 08:02,88 | 3e | |
Diandra van Duijn | ||||||
Nereus | LDEj 4* | A-finale | [5] | 08:13,98 | 4e | |
Chris Oskam | ||||||
Nereus | Dames Acht | A-finale | [3] | 06:58,93 | 1e | |
Anouk Prein | ||||||
Nereus | LN 4+ | A-finale | [6] | 07:15,42 | 4e | |
Gosse Gort | ||||||
Nereus | Lichte Acht | A-finale | [3] | 06:18,92 | 3e | |
Sjoerd Goeij, de | ||||||
Nereus | Jonge Acht | A-finale | [3] | 06:22,01 | 5e | |
Tim Nelissen | ||||||
Nereus | KNSRB Ov2+ | heat | [5] | 04:35,09 | 5e | |
Stijn Allema | ||||||
Nereus | Oude Vier | A-finale | [4] | 09:43,89 | 1e | |
Robert Lücken |