Saturday

21 November 2020

crew
stroke
eventracetimelane
GBR(SSS) Turlough SmythM Student Beg.1000 meterSat, 09:12[1]
Stirling University Boat Club
GBR(SSS) Anthony GabiniM Student Beg.1000 meterSat, 09:12[2]
Heriot Watt University BC
GBR(SSS) Cole TaylorM Student Beg.1000 meterSat, 09:12[3]
Heriot Watt University BC
GBR(SSS) Ben HammerslyM Student Beg.1000 meterSat, 09:12[4]
Stirling University Boat Club
GBR(W) Aydan HowellM Student Beg.1000 meterSat, 09:12[5]
Swansea University RC
GBR(SSS) Joseph ChartoisM Student Beg.1000 meterSat, 09:12[6]
Heriot Watt University BC
GBR(W) Aidan PatersonM Student Beg.1000 meterSat, 09:12[7]
Swansea University RC
GBR(W) Kyle LandellsM Student Beg.1000 meterSat, 09:12[8]
Swansea University RC
GBR Toby BurdenM Student Beg.1000 meterSat, 09:12[9]
Swansea University RC
GBR(W) Ailsa W.JW133 minutesSat, 09:17[2]
Habs' Monmouth School for Girls
GBRGabrielle T.JW133 minutesSat, 09:17[5]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBR(SSS) Hubert FloriancyzykM Student Beg.1000 meterSat, 09:26[2]
Glasgow University BC
GBR(SSS) Henry TameM Student Beg.1000 meterSat, 09:26[3]
Heriot Watt University BC
GBR(SSS) Lionel HeilmannM Student Beg.1000 meterSat, 09:26[4]
Heriot Watt University BC
GBR(SSS) Simon AscherM Student Beg.1000 meterSat, 09:26[5]
Glasgow University BC
GBR(SSS) Ewen BerubeM Student Beg.1000 meterSat, 09:26[6]
Glasgow University BC
GBR(SSS) Angus De BurghM Student Beg.1000 meterSat, 09:26[7]
Glasgow University BC
GBROliver P.JM144 minutesSat, 09:30[1]
Stirling Rowing Club
GBRJack W.JM144 minutesSat, 09:30[2]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBRMackenzie R.JM144 minutesSat, 09:30[5]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBRHarry M.JM144 minutesSat, 09:30[6]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBR (W) Grace KinnellW Student Beg.1000 meterSat, 09:40[1]
Cardiff University
GBR (SSS) Katrina CairnsW Student Beg.1000 meterSat, 09:40[2]
Stirling University BC
GBR(SSS) Katie DrummondW Student Beg.1000 meterSat, 09:40[3]
Heriot Watt University BC
GBR(SSS) Cameron CummingW Student Beg.1000 meterSat, 09:40[4]
Heriot Watt University BC
GBR (SSS) Freya RamseyW Student Beg.1000 meterSat, 09:40[5]
Stirling University BC
GBR(W) Emily TillettW Student Beg.1000 meterSat, 09:40[6]
Swansea University RC
GBR (SSS) Olivia CoulthardW Student Beg.1000 meterSat, 09:40[9]
Stirling University BC
GBR (W) Nina LindsayW Student Beg.1000 meterSat, 09:40[14]
Bangor University BC
GBRSofia H.JW144 minutesSat, 09:44[11]
Glasgow Academy
GBR(SSS) Zoe AbbottW Student Beg.1000 meterSat, 09:54[1]
Glasgow University BC
GBR(SSS) Charlie MacdougallW Student Beg.1000 meterSat, 09:54[2]
Glasgow University BC
GBR (W) Clodagh MackayW Student Beg.1000 meterSat, 09:54[3]
Cardiff University RC
GBR (W) Freya AxtenW Student Beg.1000 meterSat, 09:54[4]
Cardiff University RC
GBR(W) Seren JonesW Student Beg.1000 meterSat, 09:54[5]
Swansea University RC
GBR(SSS) Vivienne ArchibaldW Student Beg.1000 meterSat, 09:54[6]
Heriot Watt University BC
GBR (W) Eve BrookesW Student Beg.1000 meterSat, 09:54[7]
Cardiff University RC
GBR (W) Clemie Lucas-RoastW Student Beg.1000 meterSat, 09:54[8]
Cardiff University RC
GBR(W) Freya MoxhamW Student Beg.1000 meterSat, 09:54[9]
Swansea University RC
GBR (W) Taylor ThomsonW Student Beg.1000 meterSat, 09:54[10]
Cardiff University RC
GBR(SSS) Amy PreissW Student Beg.1000 meterSat, 09:54[11]
Glasgow University BC
GBR(SSS) Orla TroupW Student Beg.1000 meterSat, 09:54[12]
Glasgow University BC
GBR (W) Mia FlanaganW Student Beg.1000 meterSat, 09:54[13]
Cardiff University RC
GBR(W) Megan H.JW155 minutesSat, 09:58[1]
Habs' Monmouth School for Girls
GBR(W) Jemima L.JW155 minutesSat, 09:58[2]
Habs' Monmouth School for Girls
GBR(W) Lauren P.JW155 minutesSat, 09:58[3]
Habs' Monmouth School for Girls
GBR(W) Tabitha P.JW155 minutesSat, 09:58[4]
Habs' Monmouth School for Girls
GBR(W) Rose S.JW155 minutesSat, 09:58[5]
Habs' Monmouth School for Girls
GBR(W) Lois H.JW155 minutesSat, 09:58[6]
Habs' Monmouth School for Girls
GBRErin G.JW155 minutesSat, 09:58[7]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBRCharlotte A.JW155 minutesSat, 09:58[12]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBRAnna D.JW155 minutesSat, 09:58[14]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBREmily S.JW155 minutesSat, 09:58[15]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBRMagnus L.JM155 minutesSat, 09:58[16]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBRMagnus H.JM155 minutesSat, 09:58[17]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBRSophie S.JW155 minutesSat, 10:08[9]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBR Katie GouldW Bike4000 meterSat, 10:28[1]
Welsh Start
GBRAdele BoucherW Bike4000 meterSat, 10:28[5]
sportscotland
GBRJackie HamerW50 Bike4000 meterSat, 10:28[7]
Sub7
GBRFiona AllportW50 Bike4000 meterSat, 10:28[8]
Other
GBRMurray B.JM162000 meterSat, 10:34[4]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBRRuairidh R.JM162000 meterSat, 10:34[8]
Stirling Rowing Club
GBRChris BaileyM301000 meterSat, 10:44[1]
GBRAnthony WardM301000 meterSat, 10:44[4]
Other
GBRDoug MaxwellM301000 meterSat, 10:44[7]
Castle Semple Rowing Club
GBRRichard CravenM301000 meterSat, 10:44[8]
Crossfit prl
GBRGraeme CunninghamM401000 meterSat, 10:44[9]
Heart of Scotland BC
GBRJake TanguayM401000 meterSat, 10:44[10]
GBRMatthew WestM401000 meterSat, 10:44[12]
Sub7
GBRIan WildeM401000 meterSat, 10:44[13]
Sub7
GBRPeter ClowesM501000 meterSat, 10:44[14]
Royal Air Force
GBRDavid WhaleM501000 meterSat, 10:44[15]
GBRKevin WynessM501000 meterSat, 10:44[16]
Robert Gordon University BC
GBRChris MarchantM501000 meterSat, 10:44[17]
Sub7
GBRWarren MatthewsM501000 meterSat, 10:44[19]
Sub7
GBRStephen LeeM501000 meterSat, 10:44[20]
Other
GBRSteve TurnerM501000 meterSat, 10:44[21]
MAD Team IRC
GBRRobert ParryM501000 meterSat, 10:44[23]
GBRChris WhaleM501000 meterSat, 10:44[24]
Forum Flyers
GBRPhilip MundieM601000 meterSat, 10:44[25]
Diamondfit
GBRNeil MacfarlaneM601000 meterSat, 10:44[28]
St Andrew BC
GBRJames ThomsonM401000 meterSat, 10:44[30]
Royal Navy (Nebula JT)
GBRMark SneddonM401000 meterSat, 10:44[31]
CrossFit Airdrie
GBR Seb A.JM182000 meterSat, 10:52[1]
George Watson's College RC
GBRGregor C.JM182000 meterSat, 10:52[3]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBRAshley G.JM182000 meterSat, 10:52[4]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBRRobbie W.JM182000 meterSat, 10:52[6]
Stirling Rowing Club
GBRJoshie M.JM182000 meterSat, 10:52[8]
Stirling Rowing Club
GBRMatthew Hu.JM182000 meterSat, 10:52[11]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBREwan I.JM182000 meterSat, 10:52[14]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBRWilliam P.JM182000 meterSat, 10:52[15]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBRWilliam L.JM182000 meterSat, 10:52[16]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBRAlex F.JM182000 meterSat, 10:52[18]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBRJoe R.JM182000 meterSat, 10:52[19]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBRChristy P.JM182000 meterSat, 10:52[21]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBRFreya H.JW162000 meterSat, 11:10[1]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBRHannah A.JW162000 meterSat, 11:10[3]
Glasgow Rowing Club
GBRStefani P.JW162000 meterSat, 11:10[5]
Glasgow Rowing Club
GBRZoe B.JW162000 meterSat, 11:10[6]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBRElla B.JW162000 meterSat, 11:10[8]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBRImogen M.JW162000 meterSat, 11:10[9]
Glasgow Rowing Club
GBRMatthew RoseM Bike4000 meterSat, 11:10[1]
Win Fitness
GBRBo HughesM Bike4000 meterSat, 11:10[5]
Cardiff University RC
GBRPaul ClarkeM Bike4000 meterSat, 11:10[6]
Aero Lyf
GBRJack MontgomeryM30 Bike4000 meterSat, 11:10[8]
Fitness Matters
GBRJohan DenekampM60 Bike4000 meterSat, 11:10[11]
Sub7
GBRLaurie ReidM30 Bike4000 meterSat, 11:10[12]
Win Fitness
GBRColin Bruce SladeM60 Bike4000 meterSat, 11:10[13]
Fitness Matters
GBR(W) Alice G.JW182000 meterSat, 11:38[2]
Monmouth Comprehensive School BC
GBR Izzy C.JW182000 meterSat, 11:38[4]
George Watson's College RC
GBRIsla M.JW182000 meterSat, 11:38[5]
Stirling Rowing Club
GBRErika K.JW182000 meterSat, 11:38[8]
Fettes College
GBRMelissa M.JW182000 meterSat, 11:38[9]
Stirling Rowing Club
GBRDavina H.JW182000 meterSat, 11:38[12]
Fettes College
GBRMaisie A.JW182000 meterSat, 11:38[13]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBRSophia B.JW182000 meterSat, 11:38[14]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBRCatherine M.JW182000 meterSat, 11:38[15]
Fettes College
GBREve P.JW182000 meterSat, 11:38[16]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBR(W) Habs' Monmouth School for GirlsJW14 Team60 secondsSat, 11:46[1-4]
Eleanor W.
GBR(W) Habs' Monmouth School for GirlsJW14 Team60 secondsSat, 11:46[5-8]
Carys S.
GBR (PR3-PD) (W) Mark PerkinsM PR3-PD2000 meterSat, 11:48[1]
We Are Invictus
GBR (W) (AR2-LD) Rhys DaviesM AR2-LD2000 meterSat, 11:48[2]
Aberporth
GBR (PR3-PD) Sebastian JohnsonM PR3-PD2000 meterSat, 11:48[3]
Marlow RC
GBR (PR3-PD) Ben MarsdenM PR3-PD2000 meterSat, 11:48[4]
Marlow RC
GBR (PR3-PD) (W) Gaynor MartinW PR3-PD2000 meterSat, 11:48[5]
Fishguard and Goodwick Jemima RC
GBR (PR2) Caroline BuckleW PR22000 meterSat, 11:48[6]
Help for Heroes
GBR (PR3-PD) Ella HollowayW PR3-PD2000 meterSat, 11:48[7]
Marlow RC
GBR(W) Habs' Monmouth School for GirlsJW14 Team60 secondsSat, 12:00[1-4]
Gwennan M.
GBR(W) Habs' Monmouth School for GirlsJW14 Team60 secondsSat, 12:00[5-8]
Carys F.
GBRJessica HillW301000 meterSat, 12:08[1]
Towy RC
GBRElaine HuskinsonW301000 meterSat, 12:08[4]
Hollingsworth Lake RC
GBRVal CraftW401000 meterSat, 12:08[5]
Red Line Rowers
GBRBryony JonesW401000 meterSat, 12:08[7]
Llanion Warriors RC
GBRSarah FoxtonW401000 meterSat, 12:08[8]
Putney Town RC
GBRLouise WymerW501000 meterSat, 12:08[10]
Wallingford RC
GBRMargaret GreenhallW501000 meterSat, 12:08[11]
Sub7
GBRClare RainbowW501000 meterSat, 12:08[14]
Castle Semple Rowing Club
GBRLaura HenryW301000 meterSat, 12:08[16]
CrossFit Aberdeen
GBR(W) Habs' Monmouth School for GirlsJW15 Team60 secondsSat, 12:12[1-4]
Erika D.
GBR(W) Habs' Monmouth School for GirlsJW15 Team60 secondsSat, 12:12[5-8]
Grace B.
GBR(W) Habs' Monmouth School for GirlsJW15 Team60 secondsSat, 12:22[1-4]
Elizabeth B.
GBRAberdeen Schools Rowing AssociationJW15 Team60 secondsSat, 12:22[5-8]
Gabrielle T.
GBR(W) Habs' Monmouth School for GirlsJW15 Team60 secondsSat, 12:22[9-12]
Charlotte G.
GBR(W) Habs' Monmouth School for GirlsJW15 Team60 secondsSat, 12:28[1-4]
Megan H.
GBR(W) Habs' Monmouth School for GirlsJW15 Team60 secondsSat, 12:28[5-8]
Holly W.
GBRAberdeen Schools Rowing AssociationJW15 Team60 secondsSat, 12:28[9-12]
Maggie S.
GBR(W) Habs' Monmouth School for GirlsJW16 Team90 secondsSat, 12:38[1-4]
Madeleine B.
GBRAberdeen Schools Rowing AssociationJM18 Team90 secondsSat, 12:38[5-8]
William P.
GBRAberdeen Schools Rowing AssociationJM18 Team90 secondsSat, 12:38[13-16]
Murray B.
GBRAberdeen Schools Rowing AssociationJM18 Team90 secondsSat, 12:38[17-20]
Magnus L.
GBR(W) Habs' Monmouth School for GirlsJW16 Team90 secondsSat, 12:44[1-4]
Katie G.
GBR(W) Habs' Monmouth School for GirlsJW16 Team90 secondsSat, 12:44[5-8]
Elina W.
GBR Sean KalkwarfM50 Ski2000 meterSat, 12:50[2]
GBRJohn LangleyM40 Ski2000 meterSat, 12:50[6]
Tay RC
GBRWarren MatthewsM50 Ski2000 meterSat, 12:50[7]
Sub7
GBR (STAN) MckechnieM STAN Ski2000 meterSat, 12:50[8]
Southampton Coalporters ARC
GBR(W) Habs' Monmouth School for GirlsJW18 Team90 secondsSat, 13:00[1-4]
Isobel L.
GBR(W) Habs' Monmouth School for GirlsJW18 Team90 secondsSat, 13:00[5-8]
Eleanor H.
GBRAberdeen Schools Rowing AssociationJW18 Team90 secondsSat, 13:00[9-12]
Freya H.
GBREmily TillettW Bike4000 meterSat, 13:10[1]
Swansea University RC
GBR Grace KinnellW Bike4000 meterSat, 13:10[2]
Cardiff University
GBR(W) Josephine J.JW155 minutesSat, 13:30[1]
Habs' Monmouth School for Girls
GBR(W) Holly W.JW155 minutesSat, 13:30[2]
Habs' Monmouth School for Girls
GBR(W) Eleanor E.JW155 minutesSat, 13:30[3]
Habs' Monmouth School for Girls
GBR(W) Florence B.JW155 minutesSat, 13:30[4]
Habs' Monmouth School for Girls
GBR (W) Charlotte Fl.JW155 minutesSat, 13:30[5]
Habs' Monmouth School for Girls
GBR (W) Charlotte Fr.JW155 minutesSat, 13:30[6]
Habs' Monmouth School for Girls
GBRMaggie S.JW155 minutesSat, 13:30[7]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBRPheobe M.JW155 minutesSat, 13:30[8]
Aberdeen Schools Rowing Association
GBR(W) Simon ParkerLM Student2000 meterSat, 14:02[1]
Cardiff University Rowing Club
GBRPaul ClarkeLM2000 meterSat, 14:02[3]
Aero Lyf
GBR(W) Ben CurtisLM Student2000 meterSat, 14:02[4]
Fishguard and Goodwick Jemima RC
GBR(W) Angus GouldLM Student2000 meterSat, 14:02[5]
Cardiff University Rowing Club
GBR(SSS) Fraser InnesLM Student2000 meterSat, 14:02[6]
Glasgow University BC
GBR(SSS) Severin NielsonLM Student2000 meterSat, 14:02[7]
Glasgow University BC
GBR(SSS) Ben ParsonageLM Student2000 meterSat, 14:02[8]
Strathclyde University Boat Club
GBR(SSS) Archie InnesLM Student2000 meterSat, 14:02[9]
Glasgow University BC
GBR(W) Benjamin McNallyLM Student2000 meterSat, 14:02[10]
Swansea University RC
GBR(SSS) Felix ReynishLM Student2000 meterSat, 14:02[11]
Strathclyde University Boat Club
GBR(SSS) Antek FiedorukLM Student2000 meterSat, 14:02[12]
Strathclyde University Boat Club
GBR(SSS) Michael TroyLM Student2000 meterSat, 14:02[13]
Robert Gordon University BC
GBR(SSS) Andrew LairdLM Student2000 meterSat, 14:02[14]
Strathclyde University Boat Club
GBR(W) Samuel AskewLM Student2000 meterSat, 14:02[15]
Swansea University RC
GBR(W) Jerry OwenLM Student2000 meterSat, 14:02[16]
Fishguard and Goodwick Jemima RC
GBRRobert HaresLM302000 meterSat, 14:10[2]
Army RC
GBRBrendan McAuleyLM302000 meterSat, 14:10[3]
Fitness Matters
GBRJohn CarsonLM302000 meterSat, 14:10[4]
GBRCraig MumbyLM302000 meterSat, 14:10[5]
Army/Team Oarsome
GBRCharlie SimpsonLM402000 meterSat, 14:10[7]
Oxford Brookes University
GBRAlex WinserLM402000 meterSat, 14:10[8]
Fitness Matters
GBRJonny WignallLM402000 meterSat, 14:10[10]
GBRTom ButterfieldLM402000 meterSat, 14:10[14]
Stonehaven
GBREugeniusz MazurLM402000 meterSat, 14:10[15]
Broxbourne Rowing Club
GBRJoe WhiteLM402000 meterSat, 14:10[16]
GBRPaul MortonLM502000 meterSat, 14:10[18]
GBRPaul JohnsonLM502000 meterSat, 14:10[20]
Clydesdale ARC
GBRDavid JubbLM602000 meterSat, 14:10[23]
Mapledurham
GBRStephen PhillipsLM602000 meterSat, 14:10[24]
GBRJohn HudspithLM702000 meterSat, 14:10[27]
GBRGarry TownsLM602000 meterSat, 14:10[29]
Diamonds
GBR(W) Lewis Brierley-JonesM Student2000 meterSat, 14:20[1]
Bangor University Boat Club
GBR(W) Alfie ClarkM Student2000 meterSat, 14:20[2]
Cardiff University Rowing Club
GBR(SSS) Thomas OrdM Student2000 meterSat, 14:20[3]
Stirling University Boat Club
GBR(W) Finn ProsserM Student2000 meterSat, 14:20[4]
Cardiff University Rowing Club
GBR(W) Douglas FurlongM Student2000 meterSat, 14:20[5]
Swansea University RC
GBR(SSS) Harrison GrangeM Student2000 meterSat, 14:20[6]
Heriot Watt University BC
GBR(W) Ethan PurdyM Student2000 meterSat, 14:20[7]
Bangor University Boat Club
GBR(W) Oli SuttonM Student2000 meterSat, 14:20[8]
Bangor University Boat Club
GBR(W) James RollasonM Student2000 meterSat, 14:20[9]
Bangor University Boat Club
GBRNeil FlockhartM2000 meterSat, 14:20[10]
15A
GBR(SSS) Christopher NewtonM Student2000 meterSat, 14:20[11]
Glasgow University BC
GBR(W) Kieran WhyteM Student2000 meterSat, 14:20[12]
Bangor University Boat Club
GBR(W) Thomas HughesM Student2000 meterSat, 14:20[13]
Swansea University RC
GBR(W) Vaughan MarrisM Student2000 meterSat, 14:20[14]
Swansea University RC
GBR(W) George WellsM Student2000 meterSat, 14:20[15]
Swansea University RC
GBR(W) Euan WilliamsM Student2000 meterSat, 14:20[16]
Swansea University RC
GBR(SSS) Joel HattyM Student2000 meterSat, 14:20[18]
Stirling University Boat Club
GBR (W) Sam HelmeM Student2000 meterSat, 14:20[19]
Swansea University RC
GBRDoogie HowesM302000 meterSat, 14:28[1]
GBRAde LongM302000 meterSat, 14:28[2]
Royal Navy
GBR(W) William Collingwood-BellM302000 meterSat, 14:28[3]
Newport BC
GBRStuart ElvinM302000 meterSat, 14:28[4]
Army RC
GBRAdam HuntM302000 meterSat, 14:28[5]
Vesta RC
GBRLiam ConneelyM302000 meterSat, 14:28[8]
Fitness Matters
GBRAndrew MathesonM302000 meterSat, 14:28[9]
Beckwith Health Club
GBRGraeme McMillanM302000 meterSat, 14:28[10]
GBRRob PalkM402000 meterSat, 14:28[12]
GBR(W) Bryan BlissM402000 meterSat, 14:28[13]
GBRStu WenmanM402000 meterSat, 14:28[14]
GBRJames ArthurM402000 meterSat, 14:28[15]
Aberdeen BC
GBR(W) Paul LloydM402000 meterSat, 14:28[16]
Fitness Matters
GBRMartin EvansM402000 meterSat, 14:28[18]
Sub7
GBRMichael McNelisM402000 meterSat, 14:28[19]
Sub7
GBR(W) Damian McBrideM402000 meterSat, 14:28[20]
Other
GBRDavid WilsonM402000 meterSat, 14:28[21]
YamSquad
GBRDanny GrahamM402000 meterSat, 14:28[22]
Royal Air Force
GBRNeil FlockhartM2000 meterSat, 14:28[23]
15A
GBRJack MontgomeryM302000 meterSat, 14:28[24]
Fitness Matters
GBR (SSS) Alexander BeesonM Student2000 meterSat, 14:38[1]
Strathclyde University
GBR(W) Toby GibbsM Student2000 meterSat, 14:38[2]
Cardiff University Rowing Club
GBR(W) Thomas WhiteM Student2000 meterSat, 14:38[4]
Swansea University RC
GBR(SSS) Michael GrayM Student2000 meterSat, 14:38[5]
Aberdeen university Boat Club
GBRThomas McBrideM2000 meterSat, 14:38[6]
Army RC
GBR(SSS) Euan GoodwinM Student2000 meterSat, 14:38[7]
Glasgow University BC
GBRMiles BeesonM Student2000 meterSat, 14:38[8]
Molesey BC
GBR(W) Tim ChesworthM2000 meterSat, 14:38[9]
Aberdyfi RC
GBR(SSS) Georgy BorisichevM Student2000 meterSat, 14:38[10]
Heriot Watt University BC
GBR(SSS) Chris BardasM Student2000 meterSat, 14:38[11]
Robert Gordon University Boat Club
GBR(SSS) David BairdM Student2000 meterSat, 14:38[12]
Glasgow University BC
GBR(SSS) Fjonn BuescheM Student2000 meterSat, 14:38[13]
Glasgow University BC
GBRAndy DobsonM2000 meterSat, 14:38[14]
St Andrew BC
GBR(W) Alfie CoxM Student2000 meterSat, 14:38[15]
Cardiff University Rowing Club
GBR(SSS) Silas LawrenceM Student2000 meterSat, 14:38[16]
Glasgow University BC
GBRMarcel StolzM Student2000 meterSat, 14:38[17]
Oriel College BC
GBR(W) Tom BrainM2000 meterSat, 14:38[18]
Mumbles RC
GBR(SSS) Flynn Johnstone-HeyM Student2000 meterSat, 14:38[19]
Strathclyde University Boat Club
GBR(W) Jack TurnhamM Student2000 meterSat, 14:38[20]
Swansea University RC
GBRRobert PowellM2000 meterSat, 14:38[21]
Molesey BC
GBRJarek OlszowkaM2000 meterSat, 14:38[22]
League of Rowers
GBRChris BarclayM2000 meterSat, 14:38[23]
Fitness Matters
GBR(SSS) Ewan PringleM Student2000 meterSat, 14:38[24]
Glasgow University BC
GBRJoshua FloodM2000 meterSat, 14:38[25]
GBRFinlay MillerM2000 meterSat, 14:38[26]
St Andrew BC
GBRTim SillitoeM502000 meterSat, 14:46[1]
GBRJohn WalshM502000 meterSat, 14:46[2]
Sub7
GBRPaul GissenM502000 meterSat, 14:46[4]
Castle Semple RC
GBRNick BeesonM502000 meterSat, 14:46[5]
Aberdeen BC
GBRJo McCarthyM502000 meterSat, 14:46[6]
GBRMichael MaclarenM502000 meterSat, 14:46[7]
Fitness Matters
GBRMike GroutM502000 meterSat, 14:46[8]
East Essex Triathlon Club
GBRTom BlytheM502000 meterSat, 14:46[9]
Royal Navy
GBRStewart MossM502000 meterSat, 14:46[10]
Royal Navy
GBRPaul WintonM602000 meterSat, 14:46[11]
Royal Navy
GBRGeorge PerrinM602000 meterSat, 14:46[13]
Runcorn RC
GBRDavid SmarkM602000 meterSat, 14:46[14]
Tyne ARC
GBRJohan DenekampM602000 meterSat, 14:46[15]
Sub7
GBRRoger StainforthM702000 meterSat, 14:46[17]
Durham ARC
GBR(W) Peter KedwardM702000 meterSat, 14:46[18]
GBR Ian BoydM702000 meterSat, 14:46[19]
Tyne ARC
GBRColin Bruce SladeM702000 meterSat, 14:46[20]
Fitness Matters
GBR(W) Molly LaittLW Student2000 meterSat, 14:56[1]
Cardiff University Rowing Club
GBR(W) Molly RobertsLW Student2000 meterSat, 14:56[2]
Cardiff University Rowing Club
GBR(SSS) Caitlyn AmosLW Student2000 meterSat, 14:56[3]
Dundee University Boat Club
GBR (SSS) Emma ListerLW Student2000 meterSat, 14:56[4]
Glasgow Caledonian University
GBRElla AndrewsLW2000 meterSat, 14:56[5]
Fettes College
GBR(SSS) Emily RobertsonLW Student2000 meterSat, 14:56[6]
Glasgow University BC
GBR (W)(60-69) Martha OwenLW502000 meterSat, 15:04[1]
Fishguard and Goodwick Jemima RC
GBREilidh McCormickLW302000 meterSat, 15:04[2]
GBRKatharine HaresLW302000 meterSat, 15:04[3]
Pengwern
GBR(W) Rachel LatterLW402000 meterSat, 15:04[6]
Fishguard and Goodwick Jemima RC
GBR(W) Shelley WardLW502000 meterSat, 15:04[7]
Other
GBRClare RainbowLW502000 meterSat, 15:04[9]
Castle Semple Rowing Club
GBRAndrea DixonLW502000 meterSat, 15:04[10]
Seal PT
GBR(SSS) Emma PearsonW Student2000 meterSat, 15:14[1]
Glasgow University BC
GBR(SSS) Miriam PayneW Student2000 meterSat, 15:14[2]
Glasgow University BC
GBR (SSS) Katrina BryceW Student2000 meterSat, 15:14[3]
Glasgow Caledonian University
GBR(SSS) Grace OsborneW Student2000 meterSat, 15:14[4]
Heriot Watt University BC
GBR(SSS) Heather MartinW Student2000 meterSat, 15:14[5]
Stirling University Boat Club
GBR(SSS) Jane MacgregorW Student2000 meterSat, 15:14[6]
Glasgow University BC
GBR(SSS) Elspeth BurdetteW Student2000 meterSat, 15:14[7]
Glasgow University BC
GBR(SSS) Amy McCannW Student2000 meterSat, 15:14[8]
Stirling University Boat Club
GBR(W) Sarah BrownW Student2000 meterSat, 15:14[9]
Cardiff University Rowing Club
GBR(SSS) Eve KitcherW Student2000 meterSat, 15:14[10]
Glasgow University BC
GBR(W) Esmee LawW Student2000 meterSat, 15:14[11]
Cardiff University Rowing Club
GBR(SSS) Amber DrummondW Student2000 meterSat, 15:14[12]
Heriot Watt University BC
GBR(SSS) Rachel BainW Student2000 meterSat, 15:14[13]
Stirling University Boat Club
GBR(SSS) Skye ArnottW Student2000 meterSat, 15:14[14]
Glasgow University BC
GBR(SSS) Beth CampbellW Student2000 meterSat, 15:14[15]
Stirling University Boat Club
GBR (W) Jessica HillW302000 meterSat, 15:22[1]
Towy RC
GBRClaire GrahamW402000 meterSat, 15:22[2]
Royal Air Force
GBRKate BakerW302000 meterSat, 15:22[3]
Sub7
GBRElaine HuskinsonW302000 meterSat, 15:22[4]
Hollingsworth Lake RC
GBRHaley JordanW302000 meterSat, 15:22[5]
Southampton Coalporters ARC
GBRSally LancasterW302000 meterSat, 15:22[6]
Bodyfix York
GBRHannah DarleyW302000 meterSat, 15:22[7]
Independent
GBRRebecca LovieW302000 meterSat, 15:22[9]
GBR(W) Julia HeslopW402000 meterSat, 15:22[12]
Barry RC
GBRRebecca McKnightW402000 meterSat, 15:22[13]
GBRClaire DrewW402000 meterSat, 15:22[14]
Royal Navy
GBR(W) Bryony JonesW402000 meterSat, 15:22[15]
Llanion Warriors RC
GBRMargaret GreenhallW502000 meterSat, 15:22[17]
Sub7
GBR(W) Rachel ThomsonW502000 meterSat, 15:22[18]
Fishguard and Goodwick Jemima RC
GBREleanor InglisW502000 meterSat, 15:22[20]
Castle Semple Rowing Club
GBRLouise WymerW502000 meterSat, 15:22[22]
Wallingford RC
GBR(W) Valerie ColemanW902000 meterSat, 15:22[23]
Fishguard and Goodwick Jemima RC
GBR (SSS) Kirsty MacarthurW Student2000 meterSat, 15:35[1]
Glasgow Caledonian University
GBR(SSS) Niamh McClureW Student2000 meterSat, 15:35[2]
Glasgow University BC
GBR(SSS) Abby GiffordW Student2000 meterSat, 15:35[3]
Strathclyde University Boat Club
GBR(SSS) Harriet GrahamW Student2000 meterSat, 15:35[4]
Glasgow University BC
GBR(SSS) Nina Petric-GrayW Student2000 meterSat, 15:35[6]
Glasgow University BC
GBR(SSS) Fiona LappW Student2000 meterSat, 15:35[7]
Dundee University Boat Club
GBR(SSS) Lilli LadurnerW Student2000 meterSat, 15:35[8]
Aberdeen university Boat Club
GBRCatriona BainW2000 meterSat, 15:35[9]
Aberdeen BC
GBR(W) Ellie BerryW2000 meterSat, 15:35[10]
Fishguard and Goodwick Jemima RC
GBR(W) Jessica HallettW Student2000 meterSat, 15:35[11]
Cardiff University Rowing Club
GBR(W) Carys PryceW Student2000 meterSat, 15:35[12]
Cardiff University Rowing Club
GBR(SSS) Abigail ToppW Student2000 meterSat, 15:35[13]
Robert Gordon University Boat Club
GBRJennifer McCormickW2000 meterSat, 15:35[14]
Aberdeen BC
GBRCoralie ArthurW2000 meterSat, 15:35[15]
Aberdeen University BC
GBRGraeme FletcherM50500 meterSat, 16:44[1]
Castle Semple Rowing Club
GBRMike GroutM50500 meterSat, 16:44[2]
East Essex Triathlon Club
GBRTim ArmstrongM50500 meterSat, 16:44[4]
Row Along
GBR(W) Robert ParryM50500 meterSat, 16:44[6]
GBRPeter ClowesM50500 meterSat, 16:44[7]
Royal Air Force
GBRAndy WebbM50500 meterSat, 16:44[8]
Lift row eat grow
GBRDiarmid MacarthurM60500 meterSat, 16:44[11]
Castle Semple Rowing Club
GBRPhilip MundieM60500 meterSat, 16:44[12]
Diamondfit
GBRJohan DenekampM60500 meterSat, 16:44[13]
Sub7
GBRNeil MacfarlaneM60500 meterSat, 16:44[15]
St Andrew BC
GBR(W) Peter KedwardM70500 meterSat, 16:44[16]
GBRPaul JohnsonLM50500 meterSat, 16:44[18]
Clydesdale ARC
GBRMike DyerLM50500 meterSat, 16:44[19]
Aberdeen BC
GBRAndy GannawayLM50500 meterSat, 16:44[21]
Winchester and District Athletic Club
GBRPaul FreemanLM60500 meterSat, 16:44[22]
GBRJulian KennedyLM60500 meterSat, 16:44[23]
Lifestyle Fitness
GBRDavid JubbLM60500 meterSat, 16:44[25]
Mapledurham
GBRIan NimmoLM70500 meterSat, 16:44[26]
Diamonds
GBRRoger StainforthM70500 meterSat, 16:44[28]
Durham ARC
GBRChris BaileyM30500 meterSat, 16:46[1]
GBRLiam ConneelyM30500 meterSat, 16:46[2]
Fitness Matters
GBRAndrew MathesonM30500 meterSat, 16:46[3]
Beckwith Health Club
GBR Stuart ElvinM30500 meterSat, 16:46[5]
Army RC
GBRChris EdwardsM30500 meterSat, 16:46[7]
Other
GBRDavid RackstrawM30500 meterSat, 16:46[8]
CrossFit Glacier
GBRDean WillisM40500 meterSat, 16:46[10]
Two Tails CrossFit
GBR(W) James KnightM40500 meterSat, 16:46[11]
Old Monmothians RC
GBRMark HarrisonM40500 meterSat, 16:46[12]
Firefighter Team GB
GBRMichael McNelisM40500 meterSat, 16:46[13]
Sub7
GBRIan WildeM40500 meterSat, 16:46[14]
Sub7
GBRMatthew WestM40500 meterSat, 16:46[15]
Sub7
GBRDanny GrahamM40500 meterSat, 16:46[16]
Royal Air Force
GBR Chris EvansLM30500 meterSat, 16:46[17]
Basics
GBRJohn CarsonLM30500 meterSat, 16:46[18]
GBRCraig MumbyLM30500 meterSat, 16:46[19]
Army/Team Oarsome
GBRRobert HaresLM30500 meterSat, 16:46[20]
Army RC
GBRJohnny LukLM30500 meterSat, 16:46[21]
Bear on Boat
GBR(W) Richard WilderLM40500 meterSat, 16:46[23]
Ufit
GBRJoe WhiteLM40500 meterSat, 16:46[24]
GBRJohn SteventonLM40500 meterSat, 16:46[25]
Fitness Matters
GBRAndrew MarmionLM40500 meterSat, 16:46[26]
GBRJames ThomsonM40500 meterSat, 16:46[28]
Royal Navy (Nebula JT)
GBREugeniusz MazurLM40500 meterSat, 16:46[30]
Broxbourne Rowing Club
GBR(W) Bo HughesM500 meterSat, 16:56[1]
Cardiff University RC
GBRLuke ChalcraftM500 meterSat, 16:56[2]
Independent
GBR(W) Sean MatthewsM500 meterSat, 16:56[5]
Gower Sea Rowing Club
GBRNick CoxM500 meterSat, 16:56[6]
ULT Fitness and Crossfit
GBRJoshua FloodM500 meterSat, 16:56[8]
GBR(W) Tom BrainM500 meterSat, 16:56[9]
Mumbles RC
GBRAshley CowleyLM500 meterSat, 16:56[10]
Newark RC
GBRGregor HallLM500 meterSat, 16:56[11]
Stirling Rowing Club
GBRFelix AlexanderLM500 meterSat, 16:56[12]
Fettes College
GBR(W) Rhys DaviesLM500 meterSat, 16:56[13]
Aberporth
GBRPaul ClarkeLM500 meterSat, 16:56[14]
Aero Lyf
GBR Caroline ParkerLW60500 meterSat, 16:58[1]
Castle Semple Rowing Club
GBRElizabeth SynnottW50500 meterSat, 16:58[2]
Castle Semple Rowing Club
GBRMoira MaccallumW50500 meterSat, 16:58[3]
Sub7
GBRJoan MacarthurW50500 meterSat, 16:58[5]
Castle Semple Rowing Club
GBREleanor InglisW50500 meterSat, 16:58[7]
Castle Semple Rowing Club
GBRLouise WymerW50500 meterSat, 16:58[9]
Wallingford RC
GBRAnne NimmoW60500 meterSat, 16:58[10]
Diamonds
GBRMary MortimerW60500 meterSat, 16:58[11]
Putney Town RC
GBR(W) Valerie ColemanW90500 meterSat, 16:58[12]
Fishguard and Goodwick Jemima RC
GBRAndrea DixonLW50500 meterSat, 16:58[14]
Seal PT
GBRClare RainbowLW50500 meterSat, 16:58[15]
Castle Semple Rowing Club
GBRIvana SafarikLW50500 meterSat, 16:58[16]
Strathclyde Park RC
GBRLesley McMillanLW60500 meterSat, 16:58[18]
Castle Semple Rowing Club
GBRFiona AllportW50500 meterSat, 16:58[19]
Other
GBR(W) Mary Jane CareyW60500 meterSat, 16:58[20]
Fishguard and Goodwick Jemima RC
GBR(W) Martha OwenLW60500 meterSat, 16:58[21]
Fishguard and Goodwick Jemima RC
GBRSally LancasterW30500 meterSat, 17:08[3]
Bodyfix York
GBRStacey DenyerW30500 meterSat, 17:08[4]
Royal Air Force
GBR(W) Hayley MorrisW30500 meterSat, 17:08[5]
Aberporth
GBRSophie GallagherW30500 meterSat, 17:08[6]
GBRElaine HuskinsonW30500 meterSat, 17:08[7]
Hollingsworth Lake RC
GBR(W) Jessica HillW30500 meterSat, 17:08[8]
Towy RC
GBRHaley JordanW30500 meterSat, 17:08[9]
Southampton Coalporters ARC
GBR(W) Bryony JonesW40500 meterSat, 17:08[10]
Llanion Warriors RC
GBR(W) Gunhild Myrset DaviesW40500 meterSat, 17:08[11]
Newport Pembs
GBRBarbara AproW40500 meterSat, 17:08[12]
GBRRebecca McKnightW40500 meterSat, 17:08[13]
GBR(W) Sarah FoxtonW40500 meterSat, 17:08[15]
Putney Town RC
GBRArabella CarbuttW40500 meterSat, 17:08[16]
GBRVal CraftW40500 meterSat, 17:08[17]
Red Line Rowers
GBR(W) Julia HeslopW40500 meterSat, 17:08[18]
Barry RC
GBRAndzelika StozekLW30500 meterSat, 17:08[19]
Broxbourne Rowing Club
GBRClare HigginsW40500 meterSat, 17:08[25]
GBR (W) Rachel LatterW40500 meterSat, 17:08[26]
Fishguard and Goodwick Jemima RC
GBRCatriona BainW500 meterSat, 17:15[1]
Aberdeen BC
GBR(W) Eve WrightW500 meterSat, 17:15[3]
Gloucester-Hartpury RC
GBRChrissi NettletonW500 meterSat, 17:15[4]
GBRCoralie ArthurW500 meterSat, 17:15[5]
Aberdeen University BC
GBR (W) Hope DaniellsW500 meterSat, 17:15[6]
Bangor University BC
GBRDiane PhamLW500 meterSat, 17:15[7]
Bear on Boat
GBR(W) Moranda MatthewsLW500 meterSat, 17:15[8]
Gower Sea Rowing Club
GBR Fiona BellW500 meterSat, 17:15[9]
Queens University Belfast Ladies BC
GBR(W) Ellie BerryW500 meterSat, 17:15[10]
Fishguard and Goodwick Jemima RC
GBR(W) Carys HafW500 meterSat, 17:15[11]
UEABC
GBR (PR3-PD) Ella HollowayW PR3-PD500 meterSat, 17:25[1]
Marlow RC
GBR (PR3-PD) (W) Gaynor MartinW PR3-PD500 meterSat, 17:25[2]
Fishguard and Goodwick Jemima RC
GBR (PR2) Caroline BuckleW PR2500 meterSat, 17:25[3]
Help for Heroes
GBR(W) Swansea University RCW Student Team90 secondsSat, 17:35[1-4]
Naomi Pollard
GBR(W) Fishguard and Goodwick Jemima RCM Team90 secondsSat, 18:16[5-8]
Harry Perry
GBRBack PainM Team90 secondsSat, 18:16[9-12]
Noah Norman
GBRGerman EU Team OxfordM Student Team90 secondsSat, 18:16[13-16]
Marko Mayr
GBR(W) Bangor University BCM Student Team90 secondsSat, 18:16[17-20]
Thomas Jackson
GBRWin FitnessM Team90 secondsSat, 18:16[21-24]
David Wilson
GBRCSRC HomeAlonersMix 30+ Team90 secondsSat, 18:26[5-8]
Caroline Parker
GBRTeam ErgStrongMix 30+ Team90 secondsSat, 18:26[9-12]
Ashley Moores
GBRPutney Town RC & MAD IRCMix 30+ Team90 secondsSat, 18:26[13-16]
Fiona Duggan
GBRCSRC FourM'sMix 30+ Team90 secondsSat, 18:26[17-20]
Lesley McMillan
GBR(W) Fishguard and Goodwick Jemima RCW Team90 secondsSat, 18:28[1-4]
Amy Thomson
GBRThe WarriorsW Team90 secondsSat, 18:28[5-8]
Sue Sljivic
GBR(W) Bangor University BCW Student Team90 secondsSat, 18:28[9-12]
Ellie McQuair
GBR(W) Habs' Monmouth School for GirlsW Student Team90 secondsSat, 18:28[13-16]
Sasha Baldwin