[100] 30+W (200m) 200 meter

pos.codecrew
stroke
finishdifference
1.NæstvLisa Petersen00.34,9(1)
Næstved Roklub 00.34,938.0 spm
2.DSRPeter Gammeltoft00.35,7(2)+0,8
Danske Studenters Roklub 00.35,757.0 spm
2.MfartClaus Rützou00.35,7(2)+0,8
Middelfart Roklub 00.35,742.0 spm
4.RoskiDorthe Friis Thanning00.38,0(4)+3,1
Roskilde Roklub 00.38,057.0 spm
5.MfartSøren Madsen00.39,3(5)+4,4
Middelfart Roklub 00.39,334.0 spm
6.FredeMerete Boldt00.40,5(6)+5,6
Fredensborg Roklub 00.40,547.0 spm
7.BRNN NN00.41,1(7)+6,2
Bagsværd Roklub 00.41,139.0 spm
8.Rønnetest3 tes300.41,9(8)+7,0
Rønne Roklub 00.41,936.0 spm
8.MfartSusanne Grønnehave Mogensen00.41,9(8)+7,0
Middelfart Roklub 00.41,940.0 spm
10.MfartHeidi Hermansen00.42,1(10)+7,2
Middelfart Roklub 00.42,143.0 spm
11.BRx x00.43,0(11)+8,1
Bagsværd Roklub 00.43,029.0 spm
12.BRy y00.45,1(12)+10,2
Bagsværd Roklub 00.45,132.0 spm
13.FredeSanne Poulin00.46,0(13)+11,1
Fredensborg Roklub 00.46,039.0 spm
14.FredeTine Dorst00.46,4(14)+11,5
Fredensborg Roklub 00.46,432.0 spm
15.NRKEva Weitling00.48,0(15)+13,1
Nordslesvigsk Roklub 00.48,046.0 spm
16.BRAnne Marie Espersen00.48,9(16)+14,0
Bagsværd Roklub 00.48,933.0 spm
17.NRKClaudia Horst00.50,2(17)+15,3
Nordslesvigsk Roklub 00.50,237.0 spm
18.NRKSusanne Klages00.51,6(18)+16,7
Nordslesvigsk Roklub 00.51,630.0 spm
19.NRKMarzena Hansen00.59,8(19)+24,9
Nordslesvigsk Roklub 00.59,820.0 spm
20.Saxk.Pia H Petersen01.00,1(20)+25,2
Saxkjøbing Roklub 01.00,137.0 spm
AalboChristina Donstrupdid not start
Aalborg Roklub 
SorøBirgit Juel-Hansendid not start
Sorø Roklub 
SilkeAnne Skovgaard Pedersendid not start
Silkeborg Roklub 
ARAChristina Jensendid not start
Roklubben ARA 
FuresMette Møllerdid not start
Roklubben Furesø 
RødviMichael Mainzdid not start
Rødvig Roklub 
MfartRené Hermansendid not start
Middelfart Roklub 
SorøJeanette Emde Jensen **did not start
Sorø Roklub 
LyngbThomas Beck Christensendid not start
Lyngby Kanoklub 
FuresMarianne Henneydid not start
Roklubben Furesø 
KVIKMarianne Beckerdid not start
Roforeningen KVIK 
FuresBente Johannessendid not start
Roklubben Furesø 
HjemmJeanie Højgaarddid not start
Hjemme fra Kælderen 
FuresHelle Torp Eklunddid not start
Roklubben Furesø 
KøgeMai-Britt Billedid not start
Køge Roklub 
KøgeAnna Karina Gravaddid not start
Køge Roklub 
RødviJan Olsen did not start
Rødvig Roklub 
MfartBent Bøgh Pedersendid not start
Middelfart Roklub 
BRAstrid Krügerdid not start
Bagsværd Roklub 
OdderAndreas Vestergaard Petersendid not start
Odder Roklub 
KøgeLouise Birk Hansendid not start
Køge Roklub 
SorøUlla Hviddid not start
Sorø Roklub 
NybrgCharlotte Buchwaldtdid not start
Nyborg Roklub 
KRAnette Larsendid not start
Københavns Roklub