Sat., 10:20 a.m. - Race 3 - W, M, W U19, W U17 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]NTCNational Training CentreW
Kasia Gruchalla-Wesierski
[2]NTCNational Training CentreW
Andrea Proske
[3]NTCNational Training CentreW
Nicole Hare
[4]NTCNational Training CentreW
Christine Roper
[5]NTCNational Training CentreW
Ivy Elling Quaintance
[6]NTCNational Training CentreW
Karen Lefsrud
[7]Unaff.Unaffiliated (GBR)M
David Wilson
[8]Unaff.Unaffiliated (CAN)M
Lynton Grice
[9]CFSCROSSFIT STRATHROYM
Bill Deys
[10]VCRCVictoria City Rowing ClubW U19
Ellie Sousa
[11]VCRCVictoria City Rowing ClubW U19
Claire Hallett
[12]VCRCVictoria City Rowing ClubW U19
Nina Corwin
[13]WINNWinnipeg Rowing ClubW U17
Leah Miller

Sat., 11:00 a.m. - Race 4 - W, M, W U23, W U19, W U17 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]NTCNational Training CentreW
Kristina Walker
[2]NTCNational Training CentreW
Sydney Payne
[3]NTCNational Training CentreW
Rebecca Zimmerman
[4]NTCNational Training CentreW
Jennifer Martins
[5]NTCNational Training CentreW
Morgan Rosts
[6]NTCNational Training CentreW
Madison Mailey
[7]UTRUniversity of Toronto Rowing ClubW
Jasmine Carter
[8]NTCNational Training CentreM
Maxwell Lattimer
[9]NTCNational Training CentreM
Patrick Keane
[10]AKRAviron Knowlton RowingW U23
Catherine Lizotte
[11]THUNThunder Bay Rowing ClubW U23
Caileigh Leach
[12]WINNWinnipeg Rowing ClubW U23
Justine Gillert
[13]WINNWinnipeg Rowing ClubW U23
Riley Smith
[14]LULaurentian UniversityW U19
Abbey Maillet
[15]VCRCVictoria City Rowing ClubW U17
Mira Calder

Sat., 11:40 a.m. - Race 5 - W, W U19, W U17, W PR2, W PR3, M PR1, M PR2, M PR3 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]NTCNational Training CentreM PR1
Loren Pearson
[2]NTCNational Training CentreM PR2
Jeremy Hall
[3]NTCNational Training CentreW PR2
Jessye Brockway
[4]NTCNational Training CentreM PR3
Andrew Todd
[5]NTCNational Training CentreM PR3
Kyle Fredrickson
[6]NTCNational Training CentreW PR3
Bayleigh Hooper
[7]NTCNational Training CentreW PR3
Victoria Nolan
[8]VCRCVictoria City Rowing ClubW U19
Stella Fraser
[9]VCRCVictoria City Rowing ClubW U19
Stephanie Wardell
[10]AKRAviron Knowlton RowingW U19
Maylie Valiquette
[11]VCRCVictoria City Rowing ClubW U17
Sophia Regosa
[12]HFRHybrid Fitness RowingW
Elsa Rose Eastabrook