Sat., 9:00 a.m. - Race 1 - W, M, M U19, M U17 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]NTCNational Training CentreW
Caileigh Filmer
[2]VCRCVictoria City Rowing ClubM U19
Rowan Morahan
[3]NTCNational Training CentreW
Jenny Casson
[4]NTCNational Training CentreW
Trish Mara
[5]NTCNational Training CentreW
Jessica Sevick
[6]NTCNational Training CentreW
Gabrielle Smith
[7]NTCNational Training CentreW
Hillary Janssens
[8]NTCNational Training CentreW
Jill Moffatt
[9]VCRCVictoria City Rowing ClubM U19
Oliver Howard
[10]NTCNational Training CentreM
Kai Langerfeld
[11]VCRCVictoria City Rowing ClubM U17
Ellington Peacock
[12]NTCNational Training CentreM
Conlin McCabe

Sat., 9:40 a.m. - Race 2 - M, W, M U23, M U19, M U17 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]NTCNational Training CentreM
William Crothers
[2]NTCNational Training CentreM
Trevor Jones
[3]NTCNational Training CentreM
Cody Bailey
[4]NTCNational Training CentreM
Jakub Buczek
[5]NTCNational Training CentreM
Gavin Stone
[6]NTCNational Training CentreM
Luke Gadsdon
[7]NTCNational Training CentreM
Joshua King
[8]NTCNational Training CentreW
Carling Zeeman
[9]VCRCVictoria City Rowing ClubM U17
Owen Marcovitz
[10]VCRCVictoria City Rowing ClubM U19
Alexander Gonin
[11]WINNWinnipeg Rowing ClubM U19
Mike Caryk
[12]VCRCVictoria City Rowing ClubM U19
Ephraim Bargero
[13]UOGUniversity of GuelphM U23
Caelan Weber-Martin
[14]AKRAviron Knowlton RowingM U23
Victor Lefebvre
[15]WINNWinnipeg Rowing ClubM
Laird Brown

Sat., 10:20 a.m. - Race 3 - W, M, W U19, W U17 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]NTCNational Training CentreW
Kasia Gruchalla-Wesierski
[2]NTCNational Training CentreW
Andrea Proske
[3]NTCNational Training CentreW
Nicole Hare
[4]NTCNational Training CentreW
Christine Roper
[5]NTCNational Training CentreW
Ivy Elling Quaintance
[6]NTCNational Training CentreW
Karen Lefsrud
[7]Unaff.Unaffiliated (GBR)M
David Wilson
[8]Unaff.Unaffiliated (CAN)M
Lynton Grice
[9]CFSCROSSFIT STRATHROYM
Bill Deys
[10]VCRCVictoria City Rowing ClubW U19
Ellie Sousa
[11]VCRCVictoria City Rowing ClubW U19
Claire Hallett
[12]VCRCVictoria City Rowing ClubW U19
Nina Corwin
[13]WINNWinnipeg Rowing ClubW U17
Leah Miller

Sat., 11:00 a.m. - Race 4 - W, M, W U23, W U19, W U17 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]NTCNational Training CentreW
Kristina Walker
[2]NTCNational Training CentreW
Sydney Payne
[3]NTCNational Training CentreW
Rebecca Zimmerman
[4]NTCNational Training CentreW
Jennifer Martins
[5]NTCNational Training CentreW
Morgan Rosts
[6]NTCNational Training CentreW
Madison Mailey
[7]UTRUniversity of Toronto Rowing ClubW
Jasmine Carter
[8]NTCNational Training CentreM
Maxwell Lattimer
[9]NTCNational Training CentreM
Patrick Keane
[10]AKRAviron Knowlton RowingW U23
Catherine Lizotte
[11]THUNThunder Bay Rowing ClubW U23
Caileigh Leach
[12]WINNWinnipeg Rowing ClubW U23
Justine Gillert
[13]WINNWinnipeg Rowing ClubW U23
Riley Smith
[14]LULaurentian UniversityW U19
Abbey Maillet
[15]VCRCVictoria City Rowing ClubW U17
Mira Calder